Úvodní strana Výživa a hubnutí Sportovní výživa Doplňky Dávkovače

Dávkovače

Dávkovač nápojůocení každý, kdo má rád čerstvé a chutné nápoje. Díky kvalitnímu dávkovači váš nápoj nikdy neztratí svou čerstvou a svěží chuť a zvláštní vůni a vy si tak budete moci užívat svůj oblíbený lahodný nápoj v jeho plné kvalitě.

Dávkovače - detailní popis

Pro koho je dávkovač určen?

Dávkovače tekutin se hodí do kaváren, barů i do domácností, zkrátka všude tam, kde si chcete vychutnat ty nejlepší nápoje. Dávkovače na pití potěší i sportovce. Milovníci sportů si totiž mohou do dávkovače nalít svůj oblíbený energy drink a následně ho celý den popíjet bez ztráty jeho jedinečných vlastností.

Dávkovače na šťávu pro děti

Dávkovače tekutin využijí i vaše ratolesti. Do dávkovače můžete dětem připravit jejich oblíbenou šťávu nebo ovocný džus, který mohou po celý den popíjet, a udržovat tak pitný režim, na  který jinak čato zapomínají. Děti jistě ocení jednoduché používání dávkovače.

Jak fungují dávkovače?

Nabízíme dva druhy dávkovačů. První z nich je skladný a velmi jednoduchý na používání, stačí vzít láhev s vaším oblíbeným nápojem, odstranit její víčko, následně nasadit dávkovač, otočit láhev vzhůru nohama a už můžete čerpat svou oblíbenou tekutinu díky praktickému dávkovači. Druhý typ dávkovačů má svou vlastní láhev, do které se nalévají nápoje, takže není potřeba k němu dodávat PET láhev. Jednoduše připravíte svůj oblíbený čerstvý džus a pouze ho přelijete do horní části dávkovače.

Dávkovače a další vybavení pro sportovce

Pokud jste nadšený sportovec, pak vás dávkovač potěší svou schopností zachovávat specifické vůně a chutě nápojů, což využijete hlavně při skladování energy drinků a dalších výživných nápojů.

Kromě dávkovačů si z naší nabídky můžete vybrat i sportovní láhve a šejkry, pomocí nichž se stane příprava vašich fitness nápojů ještě jednodušší.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka