Úvodní strana » Značky » D » DAVID BECKHAM

DAVID BECKHAM

Jméno DAVID BECKHAM je celosvětově natolik známé, že není zřejmě zapotřebí jej představovat. DAVID BECKHAM je úspěšný fotbalový hráč. Kromě věnování se sportu propůjčil své jméno módní a kosmetické značce a stal se tváří mnoha sportovních kampaní.

Pod DAVID BECKHAM značkou najdete pestrou nabídku pánských parfémů, u kterých se snoubí svěžest s elegancí, možná právě proto jsou tyto vůně tolik oblíbené. Každá z pánských vůní má i svůj protějšek - určen pro dámy. Kromě vůní samotných se pod touto značkou DAVID BECKHAM vyrábí i další kosmetické produkty, jako jsou například vody po holení, deodoranty.

Na webu Lékárna.cz naleznete produkty DAVID BECKHAM. Pánům nabízíme oblíbené vůně DAVID BECKHAM Signature For Men, DAVID BECKHAM Instinct či DAVID BECKHAM Intimately For Him a další. Nezapomínáme ani na dámy, takže i pro ně je zde nabídka vůní. Už jste vyzkoušeliy vůni DAVID BECKHAM Intimately For Her? Jistě vám tento parfém učaruje svou ženskostí a rafinovaností.

DAVID BECKHAM

Produktové řady

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka