Podrobné informace

COLDISES nosní olej ve spreji působí blahodárně na nosní sliznici.

Informace o produktu

Výrobce: E & B Pharma spol. s r.o
Značka: COLDISES
Kód výrobku: 73355
Kód EAN: 9003751121278
Držitel rozhodnutí: E & B Pharma spol. s r.o

Účinné látky
Silice
Vitamín E

COLDISES nosní olej ve spreji se doporučuje při: podrážděné a suché nosní sliznici (např. suchým vzduchem, škodlivinami ze vzduchu), rýmě a nosním kataru, alergické rýmě, tvorbě šupin a krust, i jako doplňkový přípravek při použití léčivých přípravků, které zmírňují otoky sliznic.

COLDISES nosní olej ve spreji je určen k péči o nosní sliznici. COLDISES nosní olej ve spreji působí na základě svých vysoce hodnotných obsahových látek. Zmírňuje dráždění, regeneruje a působí blahodárně na nosní sliznici. Sezamový olej je bohatý na nenasycené mastné kyseliny a nemá nežádoucí alergické účinky. Vitamin E chrání tělesné buňky před volnými radikály a oxidačním stresem. Společně přispívají k regeneraci a péči o nosní sliznici, udržují ji vlhkou a vláčnou.

COLDISES nosní olej ve spreji může v mnoha případech podpořit regeneraci poškozených oblastí a ochraňuje je proti opakovanému dráždění.

Při každém použití vstříknout 1-2 dávky vícekrát denně do obou nosních dírek. Při vstřikování držet lahvičku ve vzpřímené poloze.

COLDISES nosní olej ve spreji se může používat dlouhodobě, není ale určen k trvalému používání. Z těchto důvodů je nutné vždy po několika týdnech udělat přestávku.

COLDISES nosní olej ve spreji se nemá používat u kojenců a malých dětí.

COLDISES nosní olej ve spreji není léčivo. V případě, že po jeho používání nenastane úleva od Vašich potíží nebo se objeví bolesti, poraďte se s lékařem.

Recenze

Recenze produktu Coldises nosní olej ve spreji 10 ml

Diskuze (1)

Diskuze k produktu Coldises nosní olej ve spreji 10 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze

(7) (7) (0) 15/09/2011

Helena Č. - Obsahuje BHT !

E321 - Butylhydroxytoluen (BHT) Může mít toxické účinky, na některé orgány, např. játra, plíce, ledviny.

Vstoupit do diskuze