Úvodní strana Děti a maminky Hračky pro děti a doplňky Chrastítka

Chrastítka a kousátka

Chrastítka a kousátka představují nezbytnou součást výbavy pro miminka. Díky nim bude vaše novorozeně veselé, šťastné a rozradostněné. Chrastítka miminka skvěle zabaví a vykouzlí úsměv na rtech mamince i děťátku. Dají se používat už od jednoho měsíce věku.

Chrastítka a kousátka - detailní popis

Chrastítka rozvíjí smyslové vnímání miminek

Dětská chrastítka jsou u miminek velmi oblíbená, jelikož přispívají k zdravému rozvoji smyslového vnímání už v nízkém dětském věku. Díky chrastítkům se malým dětem a batolatům zlepšuje motorika a chápaní okolních vjemů

Chrastítka pro miminka jsou přizpůsobena anatomii dětské ručičky, a proto se skvěle drží a vaše dítě je nebude chtít pustit z ruky. Můžete si vybrat ze všech různých barev, materiálů, tvarů a vzorů, v naší nabídce naleznete i speciální gumové kačenky do vody, se kterými si děti mohou hrát ve vaně, v bazénu nebo v rybníku.

Na bolest zoubků pomůže chladící kousátko

Kromě chrastítek jsou velmi důležitá také chladící kousátka, která jsou určena pro ty nejmenší děti. Chladící kousátko slouží ke zklidnění dásní při růstu prvních zubů a dopřává tak miminku komfort a pohodlí.

Multifunkční závěsná chrastítka pro starší děti

Miminka starší než půl roku zaujmou závěsné hračky do kočárku a do postýlky, které hrají všemi barvami a vydávají libozvučné tóny, jež potěší ucho každého dítěte. Díky svým všestranným funkcím dokážou zabavit všechny smysly vašeho dítěte najednou a přispívají tak k jeho správnému a zdravému vývoji.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka