Oblíbené položky

Úvodní strana » Zdraví a léky » Doplňky stravy

Bradavičník-Wartner 50 ml na ruce - recenze

Zdravotnický prostředek Více o legislativě
Kód výrobku: 97917

100 % 2 recenze

Wartner Bradavičník odstraňuje bradavice. Postačí jedna aplikace a bradavice se zmrazí až k jádru. Umožňuje léčit až 12 bradavic.Již po jedné aplikaci se bradavice zmrazí až ke svému jádru a do 10 až 14 dnů sama odpadne.

Více informací

Produkt je dlouhodobě nedostupný

Termín distribuce je neznámý

Podobné produkty
Podobné produkty od stejného výrobce Pošlete mi e-mail, až bude produkt opět skladem

 

Doporučené alternativní produkty

Podrobné informace
Recenze (2)
Diskuze

Podrobné informace

Podrobné informace - Bradavičník-Wartner 50 ml na ruce

Wartner Bradavičník odstraňuje bradavice. Postačí jedna aplikace a bradavice se zmrazí až k jádru. Umožňuje léčit až 12 bradavic.Již po jedné aplikaci se bradavice zmrazí až ke svému jádru a do 10 až 14 dnů sama odpadne.

Informace o produktu

Výrobce: ALTERMED
Značka: WARTNER
Kód výrobku: 97917
Kód EAN: 8710537700220
Držitel rozhodnutí: ALTERMED

Užití
Pokud vám to bude více vyhovovat, můžete si bradavice účinně, bezpečně a rychle odstranit sami, a to pomocí stejné metody zmrazování, jakou používá váš praktický lékař. Již po jedné aplikaci se bradavice zmrazí až ke svému jádru a do 10 až 14 dnů sama odpadne. Do té doby se pod ní vytvoří nové kožní buňky. Pokud po dvou týdnech od aplikace zůstane celá bradavice nebo její část na svém místě, můžete ji bezpečně znovu zmrazit. Náplň bradavičníku postačí k ošetření až 12 bradavic.

V případe bradavic na hřbetu ruky nebo nártu nohy je třeba při aplikaci lehce hýbat prsty. Jedná-li se o mnohočetné bradavice v těsném sousedství, zejména na rukou, prstech, chodidle a prstech u nohou, je třeba léčit je jednu po druhé. Každou zbývající bradavici léčit zvlášť vždy s dvoutýdenním časovým odstupem.

Dávkování
Ve většině případů postačí pouze jedno ošetření. Bradavice obvykle odpadnou 10 - 14 dnů po ošetření Wartner-Bradavičníkem. Starší a větší bradavice často vyžadují více než jedno ošetření Bradavičníkem. Jestliže bradavice nebo její část ani po 14 dnech neodpadne, můžete ji bezpečně znovu ošetřit. Pěnový aplikátor použít pouze na jedno ošetření a pak jej zlikvidovat. V případě, že se ani po 3 ošetřeních přípravkem Wartner -Bradavičník nedostavilo zlepšení, je třeba, abyste se poradili se svým lékařem. Délku ošetření určuje tabulka na obale produktu.

Balení obsahuje

  • 1 aerosolovou nádobku
  • 1 znovu použitelný držák aplikátoru
  • 12 pěnových aplikátoru najedno použití
  • 12 komfortních náplastí

Kontraindikace
Jestliže si stoprocentně nejste jisti, zda jde o bradavici, poraďte se před použitím Wartner-Bradavičníku s lékařem.
Přípravek by měly aplikovat pouze dospělé osoby. Nepoužívat u dětí mladších 4 let. Nepoužívat v těhotenství a po dobu kojení. Nepoužívat, pokud jste diabetik, protože zmrazená kůže se nemusí tak rychle a úplně zhojit. Osoby s nedostatečným krevním oběhem by před použitím Wartner -Bradavičníku měly konzultovat svého lékaře. Nepoužívat v partiích s tenkou nebo citlivou kůží, jako je obličej, krk, podpaží, prsy, hýždě nebo genitálie. Nepoužívat na podrážděnou kůži nebo na jakékoli partie, které jsou infikované, zarudlé, anebo vykazují jakékoli známky zánětu, jako například svědění nebo otok. Nepoužívat na mateřská znaménka, tmavé névy, pigmentovanou kůži, na kožní partie s vlasovými folikly anebo na jinak nezvykle vyhlížející postižené kožní partie.

Vedlejší příznaky
Obdobně jako u ostatních zmrazovacích metod, i v tomto případě se stává, že kůže dočasně zbělí. Důležité je, aby se produkt použil přesně podle návodu, protože nadměrná expozice produktu zmrazování by mohla vést k poškození nejsvrchnějších vrstev kůže, s následným zjizvením a/nebo poškozením nervů. Jestliže se působení produktu vystaví zdravá tkáň prstů na rukou a nohou (což se může stát při použití aplikátoru po dobu delší, než je uvedeno), může hrozit lokální nekróza tkáně.

Recenze (2)

Recenze produktu Bradavičník-Wartner 50 ml na ruce

Recenze od 2 uživatelů s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

100 %

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu Bradavičník-Wartner 50 ml na ruce

Přidat nový příspěvek do diskuze

Zkušenosti uživatelů

Renata H.

100 % 02/08/2012

Více

Štítky

Doplňky stravy

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám