Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Bioderma Phoroderm

BIOPAROX

Bioparox je lék ve formě aerosolového spreje určený k léčbě zánětů a infekcí dýchacích cest. Díky svému složení je vhodný i pro mladistvé a děti. Na jaké konkrétně zdravotní komplikace tento sprej zabírá? To se dozvíte na následujících řádcích.

Bioparox je nejčastěji využíván k léčbě rýmy, angíny a dalších zánětů dýchacích cest. Také snižuje bolest a napomáhá ke zklidnění sliznice. Při komplikovanější infekci je aplikován společně s léčbou antibiotiky. Díky tomu, že je Bioparox dobře snášen, je možné jeho použití i u dětí starších třiceti měsíců. Tento lék je možné používat i během těhotenství po předchozí konzultaci s ošetřujícím lékařem.

Před použitím spreje Bioparox vždy pečlivě čtěte příbalový leták a další vložené informace. Nepřekračujte předepsané dávkování. Samotné užití léku konzultujte se svým ošetřujícím lékařem, pouze jeho odborné zkušenosti a předepsaná léčba vám zajistí zdárné vyléčení nemoci.

Katalogový výpis | Seznam
Ve výběru není žádná položka.
 
Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz