Podrobné informace

BIOHAR MAX je kosmetickým prostředkem k aktivaci a posílení růstu očních řas určený k zevní aplikaci přímo na oční víčka.

Informace o produktu

Výrobce: BIORA, s.r.o.
Značka: BIOHAR
Kód výrobku: 252115
Kód EAN: 8594039560205
Držitel rozhodnutí: BIORA, s.r.o.

BIOHAR MAX je kosmetickým prostředkem k aktivaci a posílení růstu očních řas určený k zevní aplikaci  přímo na oční víčka. Je doporučen pro ženy i muže, kteří trpí nedostatečnou tvorbou řas, nebo jejichž řasy jsou slabé, prořídlé a bez objemu. Je účinný i při dlouhotrvajících potížích s růstem a tvorbou řas způsobených různými příčinami.

BIOHAR MAX dodává očním řasám důležité vyživující prvky v kombinaci s vitamíny a přírodními růstovými polypeptidy ve zvýšené koncentraci. Řasy získávají zcela nový objem a vzhled, mají pevnější strukturu, zlepšuje se jejich pružnost, pevnost a především hustota.

BIOHAR MAX POMÁHÁ

  • stimulovat a regenerovat růst očních řas
  • posilovat řasové kořínky
  • dodat řasám nový objem a hustotu
  • zpomalovat proces stárnutí očních řas
  • dlouhodobě udržovat zdravý růst očních řas

BIOHAR MAX OMLADÍ VAŠE ŘASY
Jedinečné složení na bázi přírodních proteinů, vitamínů a růstových polypeptidů ve zvýšené koncentraci pro celkovou regeneraci Vašich očních řas.

BIOHAR MAX velmi rychle penetruje do očních víček a působí přímo uvnitř řasových cibulek. Díky rychlému průniku tenkou vrstvou pokožky očního víčka je možné dosáhnout poměrně rychlého a dlouhotrvajícího účinku.

NĚKOLIKANÁSOBNÝ ÚČINEK
Jedinečné složení na bázi přírodních proteinů, vitamínů a růstových polypeptidů ve zvýšené koncentraci pro celkovou regeneraci Vašich očních řas.

Několikanásobný účinek. BIOHAR MAX dodává očním řasám důležité vyživující složky, posiluje řasové kořínky, aktivuje tvorbu nově rostoucích řas a zlepšuje jejich strukturu. Nově rostoucí řasy jsou kvalitnější a získávají zcela nový vzhled a objem.

Pomozte Vašim řasám zdravě růst.

Jste nespokojeni s kvalitou Vašich očních řas? Ztratili Vaše řasy objem, hustotu, nebo zdravý vzhled? Umělé řasy nejsou jediným řešením. BIOHAR MAX je tu pro Vás.

Recenze (34)

Recenze produktu BIOHAR MAX na řasy 7ml

Recenze od 34 uživatelů s celkovým hodnocením 77 %.

Přidat recenzi produktu

(5) (6)

80 %

Dráždí mně oči…

(4) (6)

100 %

Super, opravdu pomáhá. Měla jsem období, kdy jsem měla řasy velmi polámané a zlámané. Toto sérum parádně pomohlo. Díky.

(5) (5)

60 %

(7) (5)

60 %

Je mi 17 a docela jsem se začla řasenkou malovat brzo napřed jsem se bála malovat a tak 12 jsem se malovala s pár přestávkami moc jsem o kosmetice nevěděla takže jsem se neodličovala a měla hodně citlivé oči pak jsem to jako věděla ale řasy mi v 15-1ž začly slábnout a vypadávat tenhle produkt mi fakt pomohl

  • funguje po měsíci jsou znát i po 2 týdnech ale musíte používat alespon měsíc nedávat moc velké dávky
  • pálí při kontaktu s okem ale jen když toho dáte moc mějte oko zavřené dejte ho tam kde rostou řasy a pak masírujte směrem na řasy ale mějte ho chvily zavřenýnež to ,,uschne'' jinak pálí!

(6) (5)

60 %

(4) (6)

20 %

nevidím žádný účinek, pálí při kontaktu s okem

(5) (6)

100 %

Nedělá zázraky,ale na řasách je po několika dnech znát že jsou hustější a delší,a navíc funguje i na dorůstání obočí,které jsem chtěla hustější ,za mě rozhodně

(7) (4)

100 %

Všem doporučuji řasy už nevypadávají a jsou hustější :-)

(5) (5)

100 %

(7) (5)

80 %

rychle zasychá, řasy mám pevnější, méně mi vypadávají, pozor: mějte zavřené oči, štípe to

Diskuze (1)

Diskuze k produktu BIOHAR MAX na řasy 7ml

Přidat nový příspěvek do diskuze

(8) (10) (0) 24/02/2013

libuse s. - biohar max

nejake ucinky jsou znat, ale zazraky se nedeji

Vstoupit do diskuze