Podrobné informace

Vybojujte si zpět zdravou pokožku. BIODERMA Atoderm krém nepropustí z pleti jedinou potřebnou kapku vody a vy si vychutnáte hebkost zdravé pokožky.

Informace o produktu

Výrobce: BIODERMA LABORATOIRE DERMATOLOGIQUE
Značka: BIODERMA
Kód výrobku: 1555
Kód EAN: 3401399458835
Držitel rozhodnutí: BIODERMA LABORATOIRE DERMATOLOGIQUE

Pečující krém, který se postará a uzdravení pleti a znovunastolení její správné hydratace. Důsledky vnějších vlivů agresivního počasí a znečištěného prostředí v kombinaci se stresem bývají nejvíce patrné právě na pokožce těla. Zde se všechny uvnitř nashromážděné potíže dostávají doslova na povrch. V tu chvíli je nejvyšší čas zasáhnout a vrátit pleti její zdraví a pohodu.

BIODERMA Atoderm krém okamžitě působí na vysušenou pleť, navrací jí potřebné látky a umožňuje nastartovat regenerační proces, při kterém si pokožka obnoví vlastní ochrannou bariéru. Přes ni již nebude unikat z pleti voda a její vláčnost a výživa zůstane zachována.

Složení krému BIODERMA Atoderm zaručuje velmi dobrou toleranci všech typů pleti, včetně té nejcitlivější. Krém neobsahuje parfém ani jiné dráždivé látky. Je vhodný pro celou rodinu včetně nejmenších členů.

Recenze (2)

Recenze produktu BIODERMA Atoderm krém 200 ml

Recenze od 2 uživatelů s celkovým hodnocením 90 %.

Přidat recenzi produktu

(2) (1)

80 %

jsem spokojená

  • pumpička se zdá výhodná

(2) (1)

100 %

Diskuze (1)

Diskuze k produktu BIODERMA Atoderm krém 200 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze

(3) (0) (0) 08/03/2005

Kateřina C. - Vyzkoušela jsem vzorek

a krém velmi prospěl mému atopickému exému na dlani. Ještě zkusím vzorky dalších produktů této řady a pak si něco pořídím, protože v tak dobrém stavu jsem kůži neměla už dlouho.

Vstoupit do diskuze