Oblíbené položky

Úvodní strana » Značky » B » BEBIVITA

BEBIVITA

BEBIVITA

Bebivita je německá značka kojenecké a dětské výživy, která nabízí rodičům a jejich dětem vysokou kvalitu produktů, v mnoha chutných variantách, za příznivé ceny. Každý výrobek Bebivita obsahuje cenné živiny (vitaminy a minerály), které jsou přesně přizpůsobeny požadavkům dítěte.

Po období kojení se můžete plně spolehnout na mléčnou výživu Bebivita. Mléčná výživa Bebivita nabízí rodičům a jejich dětem vysokou míru ochrany na základě rozsáhlých kontrol kvality. Miminko tak v každé lahvičce dostává vyváženou stravu v takové podobě, která vyhovuje jeho potřebám.

Více informací
 • BEBIVITA Mléko Junior 2+ 500 g Potravina pro zvláštní lékařské účely

  2 dny

  Kojení je nejvhodnější způsob výživy dítěte. Mateřské mléko je v prvních měsících života to nejlepší - obsahuje vše, co dítě potřebuje ke zdravému vývoji. Po období kojení je tu pro miminka pokračovací mléčná kojenecká výživa Bebivita. Mléčná kojenecká výživa Bebivita nabízí rodičům a jejich dětem vysokou míru ochrany na základě rozsáhlých kontrol kvality. Od ukončeného 24. měsíce Obsahuje: - Bohaté na vápník – důležitý pro tvorbu kostí - Hořčík - Železo – důležité pro krvetvorbu a pro duševní vývoj - Bohaté na jód – důležitý pro duševní vývoj, podporuje funkci štítné žlázy - Vitamin C – podporuje vlastní obranyschopnost organismu a vstřebávání železa - Bohaté na vitamin D – důležitý pro tvorbu kostí, podporuje vlastní obranyschopnost organismu - Vitamin E, Vitamin B2, Vitamin B12, biotin - Omega-3 mastné kyseliny – důležité pro vývoj mozku a nervových buněk Bez lepku, obsahuje přidanou mléčnou bílkovinu, sóju. Bez přídavku umělých aromat konzervačních látek.

  182 Kč -6% 194 Kč

 • BEBIVITA Mléko Junior 1+ 500g Potravina pro zvláštní lékařské účely

  2 dny

  Kojení je nejvhodnější způsob výživy dítěte. Mateřské mléko je v prvních měsících života to nejlepší - obsahuje vše, co dítě potřebuje ke zdravému vývoji. Po období kojení je tu pro miminka pokračovací mléčná kojenecká výživa Bebivita. Mléčná kojenecká výživa Bebivita nabízí rodičům a jejich dětem vysokou míru ochrany na základě rozsáhlých kontrol kvality. Od ukončeného 11. měsíce. Obsahuje: - Jód – důležitý pro duševní vývoj, podporuje funkci štítné žlázy - Vitamin C – podporuje vlastní obranyschopnost organismu a vstřebávání železa - Vitamin A – podporuje vlastní obranyschopnost organismu - Vitamin D – důležitý pro tvorbu kostí, podporuje vlastní obranyschopnost organismu - Vitamin E, Vitamin B2, Vitamin B12 - Kyselinu listovou, kyselinu pantotenovou, biotin - Bohaté na vitamin K - Omega-3 mastné kyseliny – důležité pro vývoj mozku a nervových buněk Bez lepku, obsahuje přidanou mléčnou bílkovinu, sóju. Bez přídavku umělých aromat konzervačních látek.

  182 Kč -13% 208 Kč

 • BEBIVITA Mléko 3 Pokračovací 500g Potravina pro zvláštní lékařské účely

  2 dny

  Kojení je nejvhodnější způsob výživy dítěte. Mateřské mléko je v prvních měsících života to nejlepší - obsahuje vše, co dítě potřebuje ke zdravému vývoji. Po období kojení je tu pro miminka pokračovací mléčná kojenecká výživa Bebivita. Mléčná kojenecká výživa Bebivita nabízí rodičům a jejich dětem vysokou míru ochrany na základě rozsáhlých kontrol kvality. Od ukončeného 9. měsíce. Bez lepku, obsahuje přidanou mléčnou bílkovinu, sóju. Obsahuje: - Železo – důležité pro krvetvorbu a pro duševní vývoj - Zinek – podporuje vlastní obranyschopnost - Jód - důležitý pro duševní vývoj, podporuje funkci štítné žlázy - Vitamin C - podporuje vlastní obranyschopnost organismu a vstřebávání železa - Vitamin A - podporuje vlastní obranyschopnost organismu - Vitamin D - důležitý pro tvorbu kostí, podporuje vlastní obranyschopnost organismu - Vitamin E - důležitý pro ochranu buněk - Vitamin B12, kyselina listová, biotin - Bohaté na vitamin K - Omega-3 mastné kyseliny důležité pro vývoj mozku a nervových buněk

  182 Kč -6% 194 Kč

 • BEBIVITA příkrm zelenina a kuřecí maso s nudlemi 250 g

  2 dny

  Od ukončeného 11. měsíce. Maso – zeleninový příkrm pro kojence a malé děti. Sterilováno. Bez přídavku mléčné složky, soli, cukrů, barviv, konzervačních látek a zahušťovadel. Obsahuje lepek, stopové množství vajec. Obsahuje přirozeně se vyskytující cukry Návod k přípravě: Před použitím promíchejte. Požadované množství ohřejte ve vodní lázni nebo v mikrovlnné troubě. Zamíchejte plastovou lžičkou, abyste nepoškodili skleničku. Nespotřebované množství skladujte v uzavřené skleničce v chladničce (do +6°C) a spotřebujte do 24 hodin. Před použitím se přesvědčte, zda sklenička nebo víčko nejsou poškozeny. Bezpečnostní víčko musí při prvním otevření cvaknout. Skladujte v suchu při teplotě +10 až +25 ° C. Složení: zelenina 26%, voda, vařené nudle 19%, vařená rýže, kuřecí maso 8%, řepkový olej 2%, jodizovaná kuchyňská sůl, difosforečnan železitý. Podíl masa: 20 g.

  44 Kč

 • BEBIVITA Kaše mléčná sušenková 600g Potravina pro zvláštní lékařské účely

  2 dny

  Od ukončeného 5. měsíce. - Bohaté na vápník - Bohaté na železo – důležité pro krvetvorbu a pro duševní vývoj - Bohaté na jód – důležitý pro duševní vývoj, podporuje funkci štítné žlázy - Bohaté na vitamin C – podporuje vlastní obranyschopnost organismu a vstřebávání železa - Bohaté na vitamin A - Bohaté na vitamin D – důležitý pro tvorbu kostí - Bohaté na vitamin B1 - Obsahuje Omega-3 mastné kyseliny – důležité pro vývoj mozku a nervových buněk Obsahuje lepek, obsahuje přidanou mléčnou bílkovinu, bez přídavku umělých aromat konzervačních látek.

  189 Kč

 • BEBIVITA Kaše mléčná ovocná 600g Potravina pro zvláštní lékařské účely

  2 dny

  Od ukončeného 4. měsíce. - Bohaté na vápník - Bohaté na železo – důležité pro krvetvorbu a pro duševní vývoj - Bohaté na jód – důležitý pro duševní vývoj, podporuje funkci štítné žlázy - Bohaté na vitamin C – podporuje vlastní obranyschopnost organismu a vstřebávání železa - Bohaté na vitamin A - Bohaté na vitamin D – důležitý pro tvorbu kostí - Bohaté na vitamin B1 - Obsahuje Omega-3 mastné kyseliny – důležité pro vývoj mozku a nervových buněk Obsahuje lepek, obsahuje přidanou mléčnou bílkovinu, bez přídavku umělých aromat konzervačních látek.

  189 Kč

 • BEBIVITA Pokračovací mléko 2 MKV 500 g

  BEBIVITA Pokračovací mléko 2 MKV 500 g

  Akce

  2 dny

  Bebivita 2 - Pokračovací mléčná kojenecká výživa od ukončeného 6. měsíce je ideální jako mléčná výživa pro období přikrmování, obsahuje nezbytné vitaminy, železo, vápník, jód a cenné omega-3 mastné kyseliny. Proč dětem dávat Bebivita 2 Složení živin a energie pokračovací kojenecké mléčné výživy byly vyvinuty tak, aby spolu se skleničkami a kašemi optimálně podpořily vaše miminko ve vývoji a růstu. Složeno pro zdraví našich nejmenších Jód – důležitý pro rozvoj duševních schopností, podporuje funkci štítné žlázy Vitamin C – podporuje vlastní obranyschopnost organismu a vstřebávání železa Vitamin A – podporuje vlastní obranyschopnost organismu Vitamin D – důležitý pro tvorbu kostí, podporuje vlastní obranyschopnost organismu Vitamin E Vitamin B2 - pro „normální” látkovou výměnu Vitamin B12, kyselinu listovou, biotin Bohaté na vitamin K Omega-3 mastné kyseliny – důležité pro vývoj mozku a nervových buněk Bez lepku, obsahuje přidanou mléčnou bílkovinu, sóju Dobře stravitelná, obsahuje bezlepkový škrob  Balení obsahuje 500 g.

  182 Kč -17% 219 Kč

Nejprodávanější značky

Akční nabídka do vaší schránky

Výhodné nabídky nemusíte hledat, pošleme vám je e-mailem.

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám