Avilut je doplněk stravy, který pečuje a chrání váš zrak. Přispívá k normálnímu udržení stavu zraku.
Doplněk stravy je potravina, jejímž účelem je doplňovat běžnou stravu a která je koncentrovaným zdrojem vitaminů a minerálních látek nebo dalších látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem, obsažených v potravině samostatně nebo v kombinaci, určená k přímé spotřebě v malých odměřených množstvích. Nemá vlastnosti prevence, ošetřování, léčby nebo vyléčení lidských onemocnění. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávat mimo dosah dětí!
Lutein 20% 60 mg (12 mg luteinu v jedné kapsli), Zeaxanthin 1 mg, Ginkgo Biloba(standardizovaný extrakt Ginkgo biloba 24/6) 60 mg, Vitamin E (DL – α-tokoferyl acetát) 30 mg, Aescin 20% 150 mg (30mg čistého aescinu), Rutin 60 mg. Přídatné látky: želatina, sójový olej, glycerol, čištěná voda, lecitin, včelí vosk, oxidy železa,karamel.
Užívejte 1 x 1 po menším jídle (přítomnost tuku v potravě zvyšuje vstřebávání). Bez doporučení lékaře nepřekračujte doporučenou denní dávku.
Přípravek je vhodný pro diabetiky a celiatiky. Přípravek neobsahuje lepek. Ukládejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen pro děti do 3 let. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy.
Výborné
Zatím nemám moc zkušeností,užívám teprve 2. balení
lékař mi doporučil užívání luteinu, došlo k zlepšení stavu
Avilut gingko extra střídám s avilutem 3 forte a avilutem lutein. Beru již několik let, jen mě mrzí, že je zrušen věrnostní program.
Abychom vám usnadnili rozhodování, zobrazujeme také recenze tohoto produktu z e-shopu MojaLekáreň.sk, který je slovenskou "sestrou" Lékárna.cz. Věříme, že informační hodnota recenze převáží nad tím, že se při čtení trochu potrápíte se slovenštinou.
Pro přidání položky do oblíbených musíte být přihlášeni.
Nejdříve se musíte přihlásit.