Podrobné informace

Silikonová šidítka Avent respektují přirozený vývoj dásní, zubů a zubního patra dítěte.

Informace o produktu

Výrobce: PHILIPS AVENT
Značka: PHILIPS AVENT
Kód výrobku: 196565
Kód EAN: 8710103498414
Držitel rozhodnutí: PHILIPS AVENT

Šidítka jsou silikonová, bez chuti a bez zápachu, mají delší životnost a lépe se čistí než šidítka kaučuková. Ortodontický, stlačitelný a symetrický sosák respektuje přirozený vývoj dásní, zubů a zubního patra dítěte.

V kotouči je více otvorů, které zajišťují lepší cirkulaci vzduchu a předcházejí hromadění slin za kotoučem. Používání šidítka zmenšuje závislost miminka na láhvi, snižuje možnost poškození zubů a může snížit riziko dentálních problému v pozdějším věku.

Zadejte do poznámky v objednávce, který barevný pár dulíků požadujete, v případě že variantu neuvedete, bude Vám zaslán produkt námi zvolený:

  • varianta č. 1 - modré
  • varianta č. 2 - růžové

Balení obsahuje 2 kusy.

 

 

Recenze (10)

Recenze produktu PHILIPS AVENT Šidítko Sensitive Fantazie 0-6 m 2 kusy

Recenze od 10 uživatelů s celkovým hodnocením 86 %.

Přidat recenzi produktu

(8) (6)

20 %

Bohužel jsem si při nákupu tohoto výrobku nepřečetla recenze a stalo se mi úplně to samé jako uživateli 5nevim5. Objednala jsem si barvy pro kluka (nikde není napsané upozornění, že by mohlo dojít k záměně barev.. pod pojmem design si představuji, že místo puntíků tam budou třeba hvězdičky) a nemohla jsem se ho dočkat, protože mi klučík stále brečí a já stále zkouším různé možnosti, jak ho utišit. Těšila jsem se, že vyzkouším jiný dudlík (dle recenzí na internetu se jedná o jeden z nejlepších), než se dá u nás v běžném obchodě sehnat a třeba nám pomůže. Bohužel ho díky té růžové barvě ani zkoušet nebudu a schovám ho jako dárek pro nějakou budoucí holčičku. Jako dlouholetá zákaznice tohoto obchodu jsem velmi zklamaná. Chápu, že je možnost ho vrátit, ale s dnešní cenou poštovného to rozhodně nemá cenu.

  • Dle recenzí na internetu se jedná o kvalitní výrobek s mnoha spokojenými zákazníky
  • Nedoporučuji objednávat zboží v tomto obchodu, viz komentář

(7) (7)

80 %

S produktem, jako takovým, jsme velice spokojeni, už jsme jej kupovali i jinde a malý je s nimi velice spokojen, a tak jsme je objednali i zde, ovšem manželka si je objednala v zelené barvě, protože máme chlapečka, a když nám byly doručeny, tak jsme s hrůzou zjistili, že nám byly zaslány růžové. Obsluha se zřejmě zbláznila!! Růžovou klukovi bych v životě nedal - chudák. Kdyby je zaslali v jiné barvě, ale proč zrovna růžovou - máme na ni ,,alergii´´. Přitom jsme objednávali ještě jedny v zelené barvě, ale už větší velikost a ty nám došly, tak jak jsem si je objednali. Tak jim mohlo dojít, že růžovou fakt ne. Určitě mají i jiné barvy a věta, kterou píšou v popisu produktu, že Design šidítek se pravidelně mění neznamená, že si barvy můžou posílat, jak se jim zlíbí, design a barva je rozdíl. Jsme velice znechuceni. Člověk si něco objedná a nakonec dostane úplně něco jiného, no, kde to jsme!!

  • cena
  • spokojenost s produktem
  • obsluha si posílá barvy šidítek, jak se jim zlíbí a ne dle přání zákazníka!!!!!!

(8) (7)

100 %

(7) (7)

100 %

(9) (6)

100 %

(8) (5)

60 %

(8) (5)

100 %

(8) (5)

100 %

(8) (6)

100 %

(9) (7)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu PHILIPS AVENT Šidítko Sensitive Fantazie 0-6 m 2 kusy

Přidat nový příspěvek do diskuze