Podrobné informace

AVENE Cold krém 100ml - Krém pro velmi suchou citlivou pokožku.Suchá pokožka vyžaduje větší pozornost, než kůže normální a mastná. Avene kosmetika pro tento typ kůže vyvinula speciální řadu Avene Cold cream. Základem je pravidelná aplikace emoliencia Avene Cold cream na postižená místa, případně na celé tělo.

Informace o produktu

Výrobce: PIERRE FABRE DERMO-COSMETIQUE TCHEQUIE
Značka: AVÉNE
Kód výrobku: 98839
Kód EAN: 3282779002721
Držitel rozhodnutí: PIERRE FABRE DERMO-COSMETIQUE TCHEQUIE

Docílíme tak rovnováhy, stabilizace hydrolipidického filmu a obnovení kožní bariéry. V důsledku toho zvýšíme jemnost, odolnost, snížíme reaktivitu a zabráníme dehydrataci kůže díky účinkům Avene Cold cream.

Vlivem chladu a větru dochází k narušení kompaktnosti kožního filmu a nejsvrchnější vrstvy kůže, týká se to hlavně tváře, rukou a rtů. Podzimní a zimní období bývá proto nejvíce zátěžovou části roku. Používání krémů, mastí a balzámů na rty Avene Cold cream je v dostatečné míře doporučováno i osobám, které ve zbytku roku se suchou pokožkou a praskáním pokožky problémy nemají.

Cold cream s termální vodou Avene: Vyjímečná kombinace pro velmi suchou a atopickou pokožku, vykazuje výbornou toleranci, dokonale respektuje ochranný hydrolipidický film a zlepšuje jeho kompaktonost. Eau Thermale Avene zklidňuje a zvyšuje odolnost pokožky. Těchto účinků můžeme využít pri péči u lupénky, ekzému a atopické dermatitidy. Cold Cream je speciální formule, která se nachází ve francouzském lékopise a používá se na přípravu magistraliter.

Užití
Cold krém je určen pro velmi suchou a citlivou pokožku. Slouží k péči o obličej i tělo u dospělých i dětí. Obsažená termální voda pokožku hydratuje, klidní a zjemňuje, včelí vosk ji vyživuje. Tento silně ochranný krém, který velmi snadno prostupuje do kůže, dodává celkový pocit pohody a uvolnění.

Dávkování
Krém naneste ráno a večer na kůži předem očištěnou a jemnými pohyby lehce vmasírujte.

Účinné látky
Mineral oil
Thermal spring water
Beeswax
Clyceryl stearate
Cetyl alkohol

Recenze (6)

Recenze produktu AVENE Cold Cream - Krém pro velmi suchou citlivou pokožku 100 ml

Recenze od 6 uživatelů s celkovým hodnocením 80 %.

Přidat recenzi produktu

(2) (4)

60 %

použila jsem krém na velmi vysušenou pleť, ale měla jsem mastný obličej a suché šupinky na pleti zůstaly pomohl mi až obyčejný krém od Barekolu

  • na mě je krém příliš hutný
  • vytvoří film na povrchu pleti, ale do hloubky úplně nejde

(4) (2)

100 %

Trochu hůře se nanáší díky tomu, že je to poměrně "hutný" krém, ale zvykla jsem si.

  • Byl mi doporučen, jako následný krém po léčbě dermatitidy a snáším jej v pohodě.
  • ---

(3) (4)

60 %

hodně hutný, lehce nepříjemná vůně ale jinak k pokožce přívětivý a zklidňující

(3) (2)

80 %

Přípravek jsem zvolila náhodně po intemzivním bádání na internetu(hlavně jsem studovala složení přípravku). Již po několika dnech se pleť zklidnila a nyní jsem v pohodě. Nic jiného si již na pleť netroufnu použít. Samozřejmě dodržuji další zásady( mytí převařenou vodou) a k tomu používám i make-up od stejné firmy( Avene).

  • pro moji velmi problematickou pleť (perorální dermatitida) je výrobek naprosto ideální,již druhý rok používám tento produkt a moje pleť je nyní téměř dokonalá

(2) (4)

80 %

citlivou pleť nepodráždí, ale hydratuje a vyživí

(2) (4)

100 %

nejlepsi krem na zimu pro citlivou plet

  • nejlepsi krem na zimu pro citlivou plet

Diskuze

Diskuze k produktu AVENE Cold Cream - Krém pro velmi suchou citlivou pokožku 100 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze