Podrobné informace

Cikatrizační krém s antibakteriálním účinkem.Cicalfate - hojivý krém. Kůže je velice důležitý orgán, chránící tělo před působením okolních vlivů.

Informace o produktu

Výrobce: PIERRE FABRE DERMO-COSMETIQUE TCHEQUIE
Značka: AVÉNE
Kód výrobku: 6496
Kód EAN: 3282779027540
Držitel rozhodnutí: PIERRE FABRE DERMO-COSMETIQUE TCHEQUIE

Cicalfate urychluje přirozený proces hojení kůže a zabraňuje infekcím na porušeném či poraněném povrchu kůže, působí protizánětlivě. Doporučuje se používat na drobné rány a oděrky, opruzeniny, popáleniny, čerstvé jizvy atd.

Cicalfate - hojivý krém. Kůže je velice důležitý orgán, chránící tělo před působením okolních vlivů a má výbornou schopnost regenerace. Poškození kůže může být vyvoláno řadou příčin, přes vnější vlivy jako vítr, mráz, trhlinky, řezné rány, dále kožní patologie jako je ekzém, dermatitida, opruzeniny, až po invazivní kožní zákroky. Hojení je proces, který spojuje aktivitu několika typů buněk. Cílem hojení (Cicalfate cream) je obnovit ochrannou funkci pokožky co nejdříve, aby se zabránilo prostupnosti a znovu získala odolnost.

Recenze (2)

Recenze produktu AVENE Cicalfate creme - Hojivý antibakteriální krém 40 ml

Recenze od 2 uživatelů s celkovým hodnocením 80 %.

Přidat recenzi produktu

(7) (10)

80 %

Příjemné, lehce se roztírá, jemná vůně.

(11) (10)

80 %

Zatím mám krém krátce, tedy nemůžu posoudit hojivé účinky. Jizvě po artroskopii ale dělá bezpochyby dobře, kůži výborně zvláční a opečuje, používám jej při každém rozmasírování. Partnerovi Cicalfate odstranil zanícený koutek během dvou dní... něco na tom výrobku bude.

Diskuze (1)

Diskuze k produktu AVENE Cicalfate creme - Hojivý antibakteriální krém 40 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze

(7) (10) (0) 12/06/2005

Daniela K. - Opravdu pomáhá !

Moje dcera "chytila" streptokoka spály, její koutky byly hlubobo narušené a bolavé, zabral pouze tento produkt. Velké zlepšení už po 1 noci!

Vstoupit do diskuze