Podrobné informace

Lékárnička v lahvičce k použití nejen doma, v kanceláři, ale i na chalupě, chatě a na cestách.

Informace o produktu

Výrobce: AUSTRALIAN BODYCARE
Značka: TEA TREE OIL
Kód výrobku: 88260
Kód EAN: 5709455003332
Držitel rozhodnutí: AUSTRALIAN BODYCARE

100% originální olej Tea Tree Australian Bodycare je nejsilnější přírodní antiseptikum. Působí proti bakteriím a plísním, urychluje hojení. Stimuluje imunitní systém pokožky a podporuje její prokrvení.

Slouží k ošetření problematických míst pokožky:

  • akné

  • drobná poranění

  • odřeniny

  • řezné ranky

  • popáleniny

  • štípnutí hmyzem

Olej Tea Tree společnosti Australian Bodycare je charakteristický vysokým obsahem aktivní látky (terpinen-4-ol nad 39%) a velmi nízkým obsahem látek, které mohou vyvolat podráždění (1,8-cineol pod 3,5%, d-limonen pod 1,5%).

Použití:
Ničí bakterie a viry a tím zabraňuje vzniku anebo šíření infekcí. Má silnou schopnost pronikat do poškozených tkání a jeho účinnost se zvyšuje v přítomnosti krve a v zanícených ranách. Používá se na ošetření vyrážek, akné, drobných řezných ranek a odřenin, štípnutí hmyzem, záněty a poranění v ústní dutině, afty a opary. Je vhodný k ošetření nehtových a kožních plísní a drobných popálenin. Olej Tea Tree je vhodné použít také k masážím a v aromaterapii. Je účinným repelentem. Může být používán dlouhodobě, neboť tkáně nedráždí a nepoškozuje.

Recenze (2)

Recenze produktu Aust.Bodycare Tea Tree Oil 30 ml

Recenze od 2 uživatelů s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(0) (0)

100 %

Australian Bodycare Tea Tree Oil má v naší rodině opravdu všestranné použití. Poslední výbornou zkušenost máme s úspěšnou léčbou bradavic.

(0) (0)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu Aust.Bodycare Tea Tree Oil 30 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze