Moje srdcovky

Úvodní strana » Zdraví a léky » Zdravotnické potřeby » Zdravotnické testy » Alkohol testy

1STEPBIOTEST Alkohol test ze slin 5 kusů

Zdravotnický prostředek Více o legislativě
Kód výrobku: 445928

Certifikovaný Alkohol test, který spolehlivě určí během několika vteřin přítomnost alkoholu ve slinách. Jeho použití je jednoduché.

Více informací

192 Kč (38,40 Kč/ks)

Skladem

Dnes odešleme, zítra u vás.

Dnes odešleme, zítra u vás.

ZITENAX

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

Podrobné informace 1STEPBIOTEST Alkohol test ze slin 5 kusů

Jednostupňový test hladiny alkoholu je rychlá a vysoce citlivá metoda pro detekci obsahu alkoholu ve slinách. Je prokázáno, že koncentrace alkoholu ve slinách je srovnatelná s hladinou alkoholu v krvi. Proto můžeme výsledek testu brát za věrohodný.

Stručná charakteristika

Rychlý jednostupňový kontrolní test pro semikvantitavní zjištění hladiny alkoholu ve slinách. Rychlá a vysoce citlivá metoda, umožňuje přibližný odhad relativní hladiny alkoholu v krvi.

Použití

Dvě třetiny dospělých konzumují alkohol.1 Hladina alkoholu v krvi, při jejímž dosažení je osoba pod vlivem alkoholu, se u každého jednotlivce liší. Každý jednotlivec vykazuje určité paramet-ry, na nichž závisí to, kdy je vliv alkoholu patrný; je to například výška, váha, stravovací návyky a snášenlivost alkoholu. Nepřiměřená konzumace alkoholu je častou příčinou mnoha nehod, zranění a zdravotních potíží. Je prokázáno, že koncentrace alkoholu ve slinách je srovnatelná s hladinou alkoholu v krvi.2, 3 Jednostupňový test hladiny alkoholu ve slinách se skládá z plastového proužku s reakčním políčkem na jednom konci. To při kontaktu s roztokem obsahujícím alkohol rychle mění barvu v závislosti na koncentraci alkoholu. Reakční políčko využívá chemii pevné fáze prostřednictvím vysoce specifické enzymové reakce. Jednostupňový test hladiny alkoholu ve slinách je rychlá a vysoce citlivá metoda pro detekci obsahu alkoholu ve slinách, která umožňuje i přibližný odhad relativní hladiny alkoholu v krvi. Tento test poskytuje pouze orientační výsledky. Pro získání potvrzeného výsledku rozboru je třeba použít přesnější alternativní chemickou metodu. Každý výsledek by měl být klinicky a odborně posouzen, obzvláště pokud je výsledek předběžného testu pozitivní.

Dávkování

Proužek je určen pouze pro jednorázové použití.

Fakta/rady

Výsledky Jednostupňového testu hladiny alkoholu ve slinách jsou odečítány vizuálně a přibližná relativní koncentrace alkoholu v krvi je zjištěna pomocí porovnávání barev. S testovacím materiálem, který přišel do styku se slinami, by mělo být zacházeno jako s potenciálně infekčním.

Odborná poznámka

1. Nedodržení 15minutové doby bez jídla, pití či vkládání jiných látek do úst (včetně kouření) před testováním může způsobit chybné výsledky, neboť sliny mohou být kontaminovány rušivými látkami. 2. Jednostupňový test hladiny alkoholu ve slinách je vysoce citlivý na přítomnost alkoholu. Alkoholové výpary ve vzduchu jsou někdy Jednostupňovým testem hladiny alkoholu ve slinách detekovány. Alkoholové výpary lze nalézt v mnoha institucích i domácnostech. Alkohol je součástí mnoha výrobků v domácnostech, jako jsou dezinfekční prostředky, deodoranty, parfémy a čističe skel. Pokud je podezření na přítomnost alkoholových výparů, měl by se test provádět v prostředí, kde se takové páry nevyskytují. 3. Požití nebo běžné užívání některých volně prodejných léků nebo produktů obsahující alkohol může způsobit pozitivní výsledky.

Balení obsahuje 5 testů.

Informace o produktu

Výrobce: ALFA SCIENTIFIC
Značka: 1STEPBIOTEST
Kód výrobku: 445928
Kód EAN: 8590646610241
Držitel rozhodnutí: ALFA SCIENTIFIC

Recenze

Recenze 1STEPBIOTEST Alkohol test ze slin 5 kusů

Diskuze

Diskuze 1STEPBIOTEST Alkohol test ze slin 5 kusů

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám