V-NET Tester alkoholu digitální AL 2500

Zdravotnický prostředek Více o legislativě

Skladem už jen 1 - 2 kusy Zítra odešleme, u vás pozítří.

Běžná cena: 1 154 Kč
1 059 Kč
Ušetříte: 8 % (95 Kč)

Přidat do oblíbených Potřebuji poradit

Přidejte ještě

V-NET Tester alkoholu digitální AL 2500

Užití

Kompaktní, spolehlivý a elegantně vypadající digitální tester alkoholu. Ovládá se jednoduše pomocí jednoho tlačítka, má nízkou hmotnost, malé rozměry s velkým digitálním displejem. Displej je automaticky podsvícený pro použití v noci. Přístroj se po jedné minutě automaticky vypíná. S indikátorem vybité baterie, akustickou výstrahou. Indikace hodnoty v promile.

Kontraindikace

Čidlo detektoru je vysoce citlivé, nepoužívejte detektor bezprostředně po kouření nebo po pití alkoholu. Počkejte aspoň dvě minuty. Kouř nebo alkohol může zničit čidlo detektoru.

Návod na použití

  • 1. Stiskněte krátce (1 sec) tlačítko ZAP. Detektor začne na displeji odpočítávat čísla až se na displeji zobrazí 0,00. Během této doby se zahřívá senzor v detektoru a celý přístroj se připravuje k činnosti. Čas přípravy k měření se liší podle prostředí ve kterém se nacházíte.
  • 2. Jakmile uslyšíte 2x pípnutí a zároveň se na displeji zobrazí 0.00, tak po tomto signálu foukejte rovnoměrně do detektoru ze vzdáleností cca 2 cm (2sec). Po pípnutí přestaňte foukat do detektoru. Do 2 sekund bude výsledek testu zobrazen na displeji. Po 20 sekundách se přistroj znovu aktivuje a můžete provádět další měření.
  • 3. Údaje na displeji jsou udávány v promile. V případě, že jste požili velmi malé množství alkoholu (koncentrace je pod 0,1 promile), detektor naměří hodnotu 0,00 a pípne.

Informace o produktu

Výrobce:
Značka:
Kód výrobku:
87344
Kód EAN:
8594065110016
Držitel rozhodnutí:

V-NET Tester alkoholu digitální AL 2500

100 %

0 %
nefunguje
baterie oi 10měřeních vybité

Výrobek jsem vracel, nechápu jak mohl výhrát dTest, šmejd, neukazoval i po vypití alkoholu - není spolehnutí.

0 %
Výrobek nefunguje

Chci výrobek vrátit

10 %
Výrobek nefunguje

Chci výrobek vrátit

100 %

V-NET Tester alkoholu digitální AL 2500

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Přidat nový příspěvek do diskuze

Mohlo by vás zajímat

Lékárna.cz
Zeptejte se lékárníka

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním.

Zjistit více