Podrobné informace

Kompaktní, spolehlivý a elegantně vypadající digitální alkohol tester. Vítěz testu MF Dnes.

Informace o produktu

Výrobce: SENTECH
Značka: V-NET
Kód výrobku: 87344
Kód EAN: 8594065110016
Držitel rozhodnutí: SENTECH

Užití

Kompaktní, spolehlivý a elegantně vypadající digitální tester alkoholu. Ovládá se jednoduše pomocí jednoho tlačítka, má nízkou hmotnost, malé rozměry s velkým digitálním displejem. Displej je automaticky podsvícený pro použití v noci. Přístroj se po jedné minutě automaticky vypíná. S indikátorem vybité baterie, akustickou výstrahou. Indikace hodnoty v promile.

Kontraindikace

Čidlo detektoru je vysoce citlivé, nepoužívejte detektor bezprostředně po kouření nebo po pití alkoholu. Počkejte aspoň dvě minuty. Kouř nebo alkohol může zničit čidlo detektoru.

Návod na použití

  • 1. Stiskněte krátce (1 sec) tlačítko ZAP. Detektor začne na displeji odpočítávat čísla až se na displeji zobrazí 0,00. Během této doby se zahřívá senzor v detektoru a celý přístroj se připravuje k činnosti. Čas přípravy k měření se liší podle prostředí ve kterém se nacházíte.
  • 2. Jakmile uslyšíte 2x pípnutí a zároveň se na displeji zobrazí 0.00, tak po tomto signálu foukejte rovnoměrně do detektoru ze vzdáleností cca 2 cm (2sec). Po pípnutí přestaňte foukat do detektoru. Do 2 sekund bude výsledek testu zobrazen na displeji. Po 20 sekundách se přistroj znovu aktivuje a můžete provádět další měření.
  • 3. Údaje na displeji jsou udávány v promile. V případě, že jste požili velmi malé množství alkoholu (koncentrace je pod 0,1 promile), detektor naměří hodnotu 0,00 a pípne.

Recenze (2)

Recenze produktu V-NET Tester alkoholu digitální AL 2500

Recenze od 2 uživatelů s celkovým hodnocením 50 %.

Přidat recenzi produktu

(5) (2)

0 %

Chci výrobek vrátit

  • Výrobek nefunguje

(4) (5)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu V-NET Tester alkoholu digitální AL 2500

Přidat nový příspěvek do diskuze