Lékárna.cz

ACYLPYRIN
Určené na: bolest

Zvýšenou teplotu dokáže snížit řada látek jako je třeba kyselina acetylsalicylová, která je nejdéle známá a používaná. Kyselina acetylsalicylová působí nejen proti horečce, ale i proti bolesti. Mezi léky obsahující kyselinu acetylsalicylovou patří ACYLPYRIN.

Nejznámější lék této značky je ACYLPYRIN 500 mg tablety. Lék je na trhu k dostání ve formě tablet s půlící rýhou.

Lidé, kteří preferují formu šumivých tablet, kdy se tableta rozpustí ve vodě a vypije, mohou zvolit ACYLPYRIN 500 mg šumivé tablety

Pro vyšší podporu imunitního systému při chřipce a nachlazení, kdy je v organismu nedostatek vitaminu C, je možné využít léčivý přípravek ACYLPYRIN + C 320 mg/200 mg šumivé tablety, který obsahuje 320 mg kyseliny acetylsalicylové a 200 g kyseliny askorbové (vitaminu C). Kyselina askorbová podporuje obranné reakce organismu a urychluje překonání chřipkových onemocnění.

ACYLPYRIN lék při chřipce a nachlazení, snižuje horečku a tlumí bolest!

Produktové řady

Kategorie

ACYLPYRIN Šumivé tablety 500 mg 15 tablet

Léčivý přípravek

Přípravek se užívá při horečce a bolesti, zejména při akutních…

Skladem více než 5 kusů

89 Kč 74 Kč -17 %

ACYLPYRIN + C Šumivé tablety 12 kusů

Léčivý přípravek

Šetrná šumivá léková forma ACYLPYRINU ke snižování teploty při…

Skladem

94 Kč

Zeptejte se lékárníka

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním.

Zjistit více