Moje srdcovky

Úvodní strana » Zdraví a léky » Zdravotnické potřeby » Zdravotnický materiál » Dezinfekce » Dezinfekce ran

ACTIMARIS Sensitiv roztok na hojení ran 1000 ml

Kód výrobku: 442615

Roztok urychluje hojení akutních a chronických ran a zánětů na kůži i sliznici. Vhodný k použití na citlivou i podrážděnou kůži, neštípe ani nepálí.

Více informací

745 Kč

Skladem více než 5 kusů

Dnes odešleme, zítra u vás.

Dnes odešleme, zítra u vás.

ZITENAX

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

ACTIMARIS Sensitiv roztok na hojení ran 1000 ml

ActiMaris Sensitiv roztok je určen k rychlému snížení zánětu, dezinfekci a k urychlení hojení především akutních ran a zánětů. ActiMaris sensitiv roztok je 100% přírodní roztok, na bázi aktivního singletového kyslíku, mořské soli a ionizované zásadité vody. Díky působení těchto složek výrazně urychluje hojení širokého spektra poranění. Rychle snižuje zánět, účinně čistí a dezinfikuje a podporuje tvorbu nové tkáně. Snižuje i otok, bolest a případný zápach. Vhodný k použití na citlivou nebo podrážděnou kůži, ale i na sliznice úst, nosu i genitálií. Je vhodný i pro alergiky, děti i kojence.

Složení roztoku

Vysoce energetický aktivní singletový kyslík, mořská sůl, ionizovaná zásaditá voda.

Indikace

ActiMaris Sensitiv roztok rychle a šetrně desinfikuje a hojí akutní poranění, jako jsou odřeniny, opruzeniny, spáleniny, puchýře, řezné a tržné rány, čerstvé pooperační rány a jizvy. Rychle snižuje zánět u akné, aftů, zánětů dásní a dutiny ústní a zvukovodu. Určen také pro použití u chronických ran jako jsou bércové či diabetické vředy, proleženiny.

Použití a dávkování

Při hojení akutních i chronických ran

Vypláchněte ránu roztokem nebo navlhčete gázu (čtverec), přiložte na ránu a nechte 20 min. působit. Pro urychlení hojení následně na ránu naneste ActiMaris gel ve vrstvě 1–2 mm a překryjte sterilním krytím. Výměnu krytí a obvazů s aplikací ActiMaris gelu provádějte dle stavu rány, optimálně 1–2× denně.

Při výplachu a dezinfekci dutiny ústní

Roztokem  ActiMaris  Sensitiv můžete  vypláchnout  a vydezinfikovat celou dutinu ústní (i nosní).  Aplikujte  přiměřené množství  (1–2  polévkové  lžíce) roztoku a nechte v ústech alespoň  30  sekund  působit. Opakujte 3× denně, nejlépe po jídle. Pro zesílení účinku nejezte a nepijte ještě 15 minut po aplikaci. Na místa s případnými afekcemi je poté vhodné nanést ActiMaris gel na hojení ran.

Kontraindikace

Případná alergie na mořskou sůl. Vedlejší účinky: Nejsou známy.

Příklady aplikace ActiMaris Senstitiv roztoku

ActiMaris Sensitiv-zvlhčení gázy         foto-16         Výplach a desinfekce prstu ruky ActiMaris Sensitiv roztokem        Výplach nosní dutiny-Actimaris

 Balení obsahuje 1000 ml.

Informace o produktu

Výrobce: ACTIMARIS AG
Značka: ACTIMARIS
Kód výrobku: 442615
Kód EAN: 7649989411266
Držitel rozhodnutí: ACTIMARIS AG

Recenze

ACTIMARIS Sensitiv roztok na hojení ran 1000 ml

Diskuze

ACTIMARIS Sensitiv roztok na hojení ran 1000 ml

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Online - Poradíme Vám