Podrobné informace

Testovací proužky určené k měření množství glukózy v čerstvě odebrané kapilární nebo arteriální krvi. Lze použít jen s glukometrem Accu-Chek Performa.

Informace o produktu

Výrobce: ROCHE S.R.O.
Značka: ACCU
Kód výrobku: 100388
Kód EAN: 4015630982097
Kód SÚKL: D76989
Držitel rozhodnutí: ROCHE S.R.O.

Užití
Testovací proužky určené k měření množství glukózy v čerstvě odebrané kapilární, arteriální nebo novorozenecké krvi, a také žilní krvi ošetřené Ll-heparinem nebo EDTA. Lze použít pouze s glukometrem Accu-Chek Performa. Rozsah měřitelných hodnot 0,6 - 33,3 mmol/l.

Self-monitoring
Self-monitoring hladin cukru v krvi je základní a velice důležitou součásti léčby diabetu. Self-monitoring vám napoví, zda je vaše léčba účinná. Pomůže vám zjistit, jak váš organismus reaguje na jídlo, fyzickou námahu, léky na cukrovku, stres a nemoc. Výsledek měření glykémie vás může vést k tomu, abyste snědli svačinku, vzali si větší dávku inzulínu nebo se šli projít. Také vás upozorní na příliš vysokou nebo příliš nízkou hladinu glukózy v krvi, která vyžaduje speciální léčbu. Častá kontrola krevního cukru vede k lepší kompenzaci diabetu a oddálení nástupu pozdních diabetických komplikací.

Recenze (2)

Recenze produktu Accu Chek Performa 50ks proužků

Recenze od 2 uživatelů s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(10) (5)

100 %

(7) (8)

100 %

již tento výrobek roky používám, byl mi doporučen lékařkou jednoduché použítí

  • spolehlivost

Diskuze

Diskuze k produktu Accu Chek Performa 50ks proužků

Přidat nový příspěvek do diskuze