Oblíbené položky

Úvodní strana » Výrobci » S » STYL SK S.R.O.

STYL SK S.R.O.

 • Larrin WC blok do nádržky 50g modrý Biocidní přípravek

  Larrin WC blok do nádržky 50g modrý

  Akce

  skladem > 5 ks

  Tableta do splachovací WC nádržky dezodoruje, čistí, zbarvuje vodu do příjemného odstínu, tvoří bohatou pěnu a snižuje tvorbu vodního kamene. Varování Xi Dráždivý Složení <5% fosforečnany, <5% parfém, 5-15% neiontové povrchově aktivní látky, >30% aniontové povrchově aktivní látky, Barvivo, Pomocné látky Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  34 Kč -19% 42 Kč

 • Larrin na rez a vodní kámen 500ml Biocidní přípravek

  Larrin na rez a vodní kámen 500ml

  Akce

  2 dny

  Extra silné tekuté přípravky. Odstraňují i zdánlivě neodstranitelné zbytky rzi a vodního kamene. Speciální receptury zajišťují účinnost i v případech, kde běžné přípravky selhávají. Vyčistí i dlouhodobě usazenou špínu. Doporučujeme pro oblasti s tvrdou vodou. Varování Xi Dráždivý Složení <5% neionogenní povrchově aktivní látky, 5% kyselina citronová, 10 - 25% kyselina orthofosforečná, parfém, barvivo, pomocné látky Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  56 Kč -28% 78 Kč

 • Color gel želé po holení 175g

  Color gel želé po holení 175g

  Akce

  2 dny

  Zjemní a osvěží pleť po mokrém i suchém holení. Plně nahradí klasickou vodu po holení.

  29 Kč -19% 36 Kč

 • Larrin WC blok do nádrže 50g zelený Biocidní přípravek

  Larrin WC blok do nádrže 50g zelený

  Akce

  2 dny

  Tableta do splachovací WC nádržky dezodoruje, čistí, zbarvuje vodu do příjemného tyrkysového odstínu, tvoří bohatou pěnu a snižuje tvorbu vodního kamene. Varování Xi Dráždivý Složení <5% fosforečnany, <5% parfém, 5-15% neiontové povrchově aktivní látky, >30% aniontové povrchově aktivní látky, Barvivo, Pomocné látky Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  34 Kč -19% 42 Kč

 • LARRIN čistič sprchových koutů, 500ml Biocidní přípravek

  LARRIN čistič sprchových koutů, 500ml

  Akce

  2 dny

  Vysoce účinný prostředek pro každodenní údržbu skleněných a plastových sprchových koutů i dalšího sanitárního zařízení. Odstraňuje vodní kámen a nečistoty, vytváří ochranný film snižující následné zašpinění, nevytváří matné povlaky a zanechává na čištěném povrchu zářivý lesk. Intenzivně voní. Varování Nebezpečnost pro zdraví / nebezpečný pro ozonovou vrstvu Složení < 5 % neiontové povrchově aktivní látky, < 5 % kationtové povrchově aktivní látky, < 5 % kyselina citronová, ethanol, parfém [D-Limonene], barvivo, pomocné látky Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  59 Kč -18% 72 Kč

 • Larrin 500ml MR Koupelna Biocidní přípravek

  Larrin 500ml MR Koupelna

  Akce

  2 dny

  Moderní a účinný přípravek pro koupelny i WC. Bez námahy odstraňuje nečistoty včetně skvrn od vodního kamene. Zanechává na čištěném povrchu zářivý lesk a intenzivní svěží vůni. Obsahuje neutralizátor, který eliminuje případné nezádoucí pachy. Varování Nebezpečnost pro zdraví / nebezpečný pro ozonovou vrstvu Složení <5% neiontové povrchově aktivní látky, <5% aniontové povrchově aktivní látky, <5% kyselina citrónová, parfém [hexyl cinnam-aldehyde], konzervační činidlo [dimethylol glycol, dimethylol urea, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone], pomocné látky Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  62 Kč -18% 76 Kč

 • LARRIN keramický čistič,200ml na sklokeramické varné plochy

  LARRIN keramický čistič,200ml na sklokeramické varné plochy

  Akce

  2 dny

  Speciální přípravek k čištění, ošetření a ochraně sklokeramických varných desek. Ochranný film vytváří vysoký lesk. Varování Složení < 5% neiontové povrchově aktivní látky, < 5% aniontové povrchově aktivní látky, Pomocné a leštící složky  

  72 Kč -37% 115 Kč

 • Larrin WC PLUS závěs 40g Modrý Biocidní přípravek

  Larrin WC PLUS závěs 40g Modrý

  Akce

  2 dny

  Dezodorační a čístící přípravek pro WC mísy a sanitární zařízení se svěží květinovou vůní. Omezuje tvorbu vodního kamene. Varování Xi Dráždivý Složení 15-30 % aniontové povrchově aktivní látky, 15-30% neiontové povrchově aktivní látky, parfém, konzervační činidlo [methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone], barviva, pomocné látky Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  22 Kč -24% 29 Kč

 • LARRIN vůně do vysavače 3ks/blistr

  LARRIN vůně do vysavače 3ks/blistr

  Akce

  2 dny

  Pro všechny typy vysavačů. Provoní ovzduší a zpříjemní úklid. Vhodné také do koupelny, šatníku, automobilu. Varování Nebezpečnost pro zdraví / nebezpečný pro ozonovou vrstvu Nebezpečný pro životní prostředí Složení Linalool  

  44 Kč -25% 59 Kč

 • PRIX WC závěs Fresh 40g Pomeranč Biocidní přípravek

  PRIX WC závěs Fresh 40g Pomeranč

  Akce

  2 dny

  Dezodorační a čístící přípravek pro WC mísy a sanitární zařízení s citrusovo-ovocnou vůní. Omezuje tvorbu vodního kamene. Varování Nebezpečnost pro zdraví / nebezpečný pro ozonovou vrstvu Korozivní Nebezpečný pro životní prostředí Složení benzensulfonová kyselina, 4-C10-13 sek-alkyl deriváty a 4-methylbenzensulfonová kyselina a hydroxidsodný Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  17 Kč -23% 22 Kč

 • Larrin WC PLUS závěs 40g Fialový Biocidní přípravek

  Larrin WC PLUS závěs 40g Fialový

  Akce

  2 dny

  Dezodorační a čístící přípravek pro WC mísy a sanitární zařízení se svěží květinovou vůní. Omezuje tvorbu vodního kamene. Varování Xi Dráždivý Složení 15-30 % aniontové povrchově aktivní látky, 15-30% neiontové povrchově aktivní látky, parfém[benzyl salicylate, hexyl cinnamal, linalool, d-limonene, geraniol, butylphenyl methylpropional, coumarin, alpha-isomethyl ionone, citronellol], konzervační činidlo [methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone], barviva, pomocné látky Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  22 Kč -21% 28 Kč

 • Larrin WC PLUS náhradní náplň Fialová 40g Biocidní přípravek

  Larrin WC PLUS náhradní náplň Fialová 40g

  Akce

  2 dny

  Čistící a dezodorační přípravek pro WC-mísy a sanitární zařízení. Tuhá hmota voskovitého charakteru, která je směsí povrchově aktivních látek aniontového a neiontového charakteru, parfému, barviva a pomocných látek. Varování Xi Dráždivý Složení 15-30 % aniontové povrchově aktivní látky, 15-30% neiontové povrchově aktivní látky, parfém[benzyl salicylate, hexyl cinnamal, linalool, d-limonene, geraniol, butylphenyl methylpropional, coumarin, alpha-isomethyl ionone, citronellol], konzervační činidlo [methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone], barviva, pomocné látky Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  17 Kč -29% 24 Kč

 • Larrin 500ml MR Proti plísni Biocidní přípravek

  Larrin 500ml MR Proti plísni

  Akce

  2 dny

  Je určen k odstraňování plísní a dezinfekci veškerých omyvatelných povrchů (plastové, laminátové, smaltové, keramické, skleněné apod.), které odolávají alkáliím. Má bělící, fungicidní a dezinfekční účinek. POUŽÍVEJTE BIOCIDNÍ PŘÍPRAVKY BEZPEČNĚ. PŘED POUŽITÍM SI VŽDY PŘEČTĚTE ÚDAJE NA OBALU A PŘIPOJENÉ INFORMACE O PŘÍPRAVKU. Varování Xi Dráždivý Složení <2% hydroxid sodný, 5-15% chlornan sodný, pomocné látky Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  62 Kč -22% 79 Kč

 • PRIX WC závěs Fresh 40g zelený Biocidní přípravek

  PRIX WC závěs Fresh 40g zelený

  Akce

  2 dny

  Dezodorační a čístící přípravek pro WC mísy a sanitární zařízení se svěží vůní trávy a květin. Omezuje tvorbu vodního kamene. Varování Nebezpečnost pro zdraví / nebezpečný pro ozonovou vrstvu Korozivní Nebezpečný pro životní prostředí Složení benzensulfonová kyselina, 4-C10-13 sek-alkyl deriváty a 4-methylbenzensulfonová kyselina a hydroxidsodný Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  17 Kč -23% 22 Kč

 • Larrin na rez a vodní kámen 500ml spotřebiče Biocidní přípravek

  2 dny

  Účinný čistící přípravek k odstraňování vodního kamene, nečistot a usazenin u varných konvic, jiných elektrospotřebičů a povrchů, přicházejících do styku s potravinami. Varování Xi Dráždivý Složení <5% neionogenní povrchově aktivní látky, 5% kyselina citronová, 10 - 25% kyselina orthofosforečná, parfém, barvivo, pomocné látky Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  59 Kč -14% 69 Kč

 • PRIX WC závěs Fresh 40g modrý Biocidní přípravek

  PRIX WC závěs Fresh 40g modrý

  Akce

  2 dny

  Dezodorační a čístící přípravek pro WC mísy a sanitární zařízení se svěží vůní trávy a květin. Omezuje tvorbu vodního kamene. Varování Nebezpečnost pro zdraví / nebezpečný pro ozonovou vrstvu Korozivní Nebezpečný pro životní prostředí Složení benzensulfonová kyselina, 4-C10-13 sek-alkyl deriváty a 4-methylbenzensulfonová kyselina a hydroxidsodný Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  17 Kč -23% 22 Kč

 • Koralan R 500ml suchá pěna na koberce Biocidní přípravek

  Koralan R 500ml suchá pěna na koberce

  Akce

  2 dny

  Speciální přípravek pro odstraňování skvrn z koberců. čalounění, potahů a dekoračních látek. Obsahuje aktivní kyslík. který proniká hluboko do skvrny. Je účinný proti obtížně odstranitelným skvrnám od vína, kávy, ovoce apod. Varování Nebezpečnost pro zdraví / nebezpečný pro ozonovou vrstvu Složení <5% aniontové povrchově aktivní látky, parfém, konzervační činidlo [dimethylol glycol, dimethylol urea, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone], odpěňovací a pomocné přísady Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  49 Kč -29% 69 Kč

 • Vitali obvazová vata skládaná 100g

  Vitali obvazová vata skládaná 100g

  Akce

  2 dny

  Obvazová vata je jemný vlákenný produkt čisté viskózové střiže bavlněného typu. Pro svou zaručenou kvalitu a charakteristické vlastnosti se stává ideálním pomocníkem každodenní péče o pleť.

  26 Kč -19% 32 Kč

 • Larrin Kuchyň 500ml/MR Biocidní přípravek

  Larrin Kuchyň 500ml/MR

  Akce

  2 dny

  Účinný přípravek na všechny omyvatelné plochy. Spolehlivě a rychle odstraňuje mastnotu a ostatní nečistoty. Zanechává na čistém povrchu zářivý lesk a intenzivní svěží vůni. Obsahuje neutralizátor, který eliminuje případné nežádoucí pachy. Varování Složení <5% neiontové povrchově aktivní látky, <5% aniontové povrchově aktivní látky, parfém, konzervační činidlo [dimethylol glycol, dimethylol urea, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone], pomocné látky Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  62 Kč -18% 76 Kč

 • Larrin na rez a vodní kámen 500ml MR Biocidní přípravek

  Larrin na rez a vodní kámen 500ml MR

  Akce

  2 dny

  Účinný čistící přípravek k odstraňování vodního kamene, nečistot a usazenin u varných konvic, jiných elektrospotřebičů a povrchů, přicházejících do styku s potravinami. Varování Xi Dráždivý Složení <5% neionogenní povrchově aktivní látky, 5% kyselina citronová, 10 - 25% kyselina orthofosforečná, parfém, barvivo, pomocné látky Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  62 Kč -18% 76 Kč

 • Nerez Fix 250ml Biocidní přípravek

  Nerez Fix 250ml

  Akce

  2 dny

  K čištění dřezů, nádobí, příborů, žehliček a jiných výrobků z nerezavějící oceli a chromovaných předmětů. Skvělá čistící schopnost a vysoký lesk. Lze použít i k základnímu čištění sklokeramických varných desek. Varování Xi - dráždivý Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  84 Kč -19% 104 Kč

 • Larrin PISSOIR Deo 10 ks 250 g Biocidní přípravek

  Larrin PISSOIR Deo 10 ks 250 g

  Akce

  2 dny

  Čistící a dezodorační přípravek pro sanitární zařízení, určený ke vkládání do pisoárů zejména k užití v komunální hygieně. Zabraňuje tvorbě usazenin a slouží k dezodoraci prostor WC, se svěží vůní. Varování Xi Dráždivý Složení 5-15% neiontové povrchově aktivní látky, 15-30% aniontové povrchově aktivní látky, parfém, barvivo, pomocné látky, alkylbenzensulfonan sodný, toluensulfonan sodný, cocamide MEA, Benzyl salicylate, Linalool, Limonene Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  69 Kč -22% 89 Kč

 • Larrin PISSOIR Deo 900g (35ks) Jahoda Biocidní přípravek

  Larrin PISSOIR Deo 900g (35ks) Jahoda

  Akce

  2 dny

  Čistící a dezodorační přípravek pro sanitární zařízení, určený ke vkládání do pisoárů zejména k užití v komunální hygieně. Zabraňuje tvorbě usazenin a slouží k dezodoraci prostor WC, se svěží vůní. Varování Xi Dráždivý Složení 5-15% neiontové povrchově aktivní látky, 15-30% aniontové povrchově aktivní látky, parfém, barvivo, pomocné látky, alkylbenzensulfonan sodný, toluensulfonan sodný, cocamide MEA, Benzyl salicylate, Linalool, Limonene Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  199 Kč -34% 301 Kč

 • Larrin PISSOIR Deo 900g (35ks)

  Larrin PISSOIR Deo 900g (35ks)

  Akce

  2 dny

  Čistící a dezodorační přípravek pro sanitární zařízení, určený ke vkládání do pisoárů zejména k užití v komunální hygieně. Zabraňuje tvorbě usazenin a slouží k dezodoraci prostor WC, se svěží vůní.

  199 Kč -30% 286 Kč

Nejprodávanější značky

Akční nabídka do vaší schránky

Výhodné nabídky nemusíte hledat, pošleme vám je e-mailem.

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám