Oblíbené položky

Úvodní strana » Výrobci » N » NIGBO GOOD MEDICAL INSTR.

NIGBO GOOD MEDICAL INSTR.

Cena (Kč):

Značka

Druh zboží

Produkty tohoto výrobce

 • Tonometr rtuť. - manžeta suchý zip ZSZ

  skladem 1 - 2 ks

  Standardní tlak krve by měl dosahovat hodnot 120/80 mmHg. Výsledkem působení mnoha faktorů však tlak krve stoupá, rozvíjí se nenápadné, avšak závažné onemocnění - hypertenze (HT), neboli vysoký krevní tlak. Jako HT je označován tlak převyšující 140 (systolický) a 30 (diastolický) mmHg. U diabetiků a těhotných žen je kritérium přísnější 135/80 mmHg. Pacienti, u nichž byla stanovena HT by měli svůj tlak neustále monitorovat a kontrolovat. K tomu slouží tlakoměry, neboli tonometry. Ty mohou být rtuťové nebo digitální. Rtuťové tonometry jsou přesnější, avšak náročnější na manipulaci. Využívají korotkovu metodu měření tlaku. Manžeta je pažní, do příslušenství patří vždy i fonendoskop. Jedná se o klasickou manžetu, kdy obvod je 22-32 cm.

  212 Kč

 • Tonometr rtuťový - manžeta zavinovací ZSZ

  2 dny

  Manžeta zavinovací je manžeta dvouhadičková, pro tonometry rtuťové a aneroidní. Je vhodná pro paže od 22-34cm. Vhodná spíše pro lékaře.

  214 Kč -7% 229 Kč

Nejprodávanější značky

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám