Oblíbené položky

Úvodní strana » Výrobci » M » Madel CZ

Madel CZ

 • PULIRAPID Classico 750 ml (na rez a vodní kámen) Biocidní přípravek

  PULIRAPID Classico 750 ml (na rez a vodní kámen)

  Akce

  2 dny

  Použijte na nerezové dřezy a vodovodní baterie,keramická umyvadla, vany a bidety, podlahy,dlaždičky, keramiku, příbory, sklenice, jídelní soupravy apod. Oplachuje se. Upozornění: Dráždí oči a kůži. Varování Nebezpečnost pro zdraví / nebezpečný pro ozonovou vrstvu Dráždivý Žíravý Korozivní Složení Kyselina orthofosforečná, Kyselina amidosírová, Polyethoxylovaný mastný alkohol  Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  69 Kč -38% 111 Kč

 • NEFLEK-SMACCHIO TUTTO 500 ml (odstraňovač skvrn z bílého i barevného… Biocidní přípravek

  NEFLEK-SMACCHIO TUTTO 500 ml (odstraňovač skvrn z bílého i barevného prádla)

  Akce

  2 dny

  Je vhodný na bílé i barevné prádlo. Účinně odstraňuje skvrny od inkoustu, piva, vína, čokolády, kávy, šťávy, ovoce, trávy, rtěnky, řasenky a očních stínů, krve, hlenů apod. Upozornění: Dráždí oči. Varování Nebezpečnost pro zdraví / nebezpečný pro ozonovou vrstvu Dráždivý Složení uhlovodíky C10-C13 isoalkany cyklické, ethanol, subtilisin, 2-methylpentan-2,4-diol Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  72 Kč -27% 98 Kč

 • PULIRAPID Doccia 500 ml (na čištění sprchového boxu) Biocidní přípravek

  2 dny

  Jedinečný přípravek pro dokonalou čistotu a úklid sprchového koutu. Pulirapid Doccia obsahuje stejně jako ostatní produkty této řady speciální směs látek, které účinně zabraňují usazování mýdlových usazenin na sprchových koutech. Díky jemnému filmu navíc zabraňuje přilnavosti vodních kapek při každodenním používání sprchového koutu. Pulirapid Doccia umožňuje bez námahy udržovat sprchu čistou. Zabraňuje vytváření vápenatých a mýdlových usazenin a plísní při pravidelném každodenním užití, neboť přilne ke stěně, zajistí rychlé stečení vody a zanechá povrch suchý. Varování Nebezpečnost pro zdraví / nebezpečný pro ozonovou vrstvu Složení méně než 5 % alkohol, méně než 5 % neiontové povrchově aktivní látky, parfémy, ethanol Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  62 Kč -14% 72 Kč

 • PULIRAPID Extra 500 ml (na rez a vodní kámen, ve spreji) Biocidní přípravek

  PULIRAPID Extra 500 ml (na rez a vodní kámen, ve spreji)

  Akce

  2 dny

  Určeno na nerez, sklo, plast, keramiku, mosaz a měď. Ideální na čistění vodovodních baterií, umyvadel, dřezů z nerezu, keramických van, sprchových koutů skleněných i plastových, sporáků, porcelánu i keramiky. Oplachuje se. Upozornění: Dráždí oči a kůži. Varování Nebezpečnost pro zdraví / nebezpečný pro ozonovou vrstvu Korozivní C - žíravý Složení Kyselina orthofosforečná, Kyselina amidosírová, Polyethoxylovaný mastný alkohol  Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  62 Kč -30% 89 Kč

 • DEOX ODOR ZERO 500 ml (pohlcovač zápachů z textilií)

  DEOX ODOR ZERO 500 ml (pohlcovač zápachů z textilií)

  Akce

  2 dny

  Zabraňuje vytváření zápachu potu na Vašem oděvu. Zápach nepřekrývá, ale absorbuje. Nastříkejte na látku ze vzdálenosti cca 20 cm a nechte ji oschnout. Varování Složení Ethanol.

  59 Kč -41% 100 Kč

 • PULIRAPID Aceto 750 ml (na rez a vodní kámen s octem) Biocidní přípravek

  PULIRAPID Aceto 750 ml (na rez a vodní kámen s octem)

  Akce

  2 dny

  Použijte na nerezové dřezy a vodovodní baterie,keramická umyvadla, vany a bidety, podlahy,dlaždičky, keramiku, příbory, sklenice, jídelní soupravy apod. Oplachuje se. Obsahuje navíc přírodní ocet, který pomáhá odstraňovat rez a vodní kámen a zabezpečí, že se čištěné povrchy budou opět zářivě třpytit. Upozornění: Dráždí oči a kůži. Varování Xi - dráždivý Složení Kyselina orthofosforečná, Kyselina amidosírová, ethoxylovaný mastný alkohol, Akrylová kyselina   Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  69 Kč -22% 89 Kč

 • PULIRAPID Legno 1000 ml (na veškeré dřevěné povrchy) Biocidní přípravek

  PULIRAPID Legno 1000 ml (na veškeré dřevěné povrchy)

  Akce

  2 dny

  Pulirapid Legno čiští a pečuje o veškeré dřevěné povrchy a laminát. Je vhodný na pravidelné čištění dřevěných, plovoucích a laminátových podlah, nábytku a dalších dřevěných povrchů. Díky silicím z cedrového a santalového dřeva dopřeje povrchům potřebnou péči a zanechá příjemnou intenzivní vůní na čištěných površích. Nepoužívejte nezředěný přípravek. Varování Nebezpečnost pro zdraví / nebezpečný pro ozonovou vrstvu Složení (2-methoxymethylethoxy)propanol, Polyethoxylovaný mastný alkohol, 14-ethoxytetradekan-1-amin  Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  64 Kč -22% 82 Kč

 • MADEL SALE 1 kg (sůl)

  2 dny

  Předchází v myčce vzniku vodního kamene, tím ji chrání a zároveň zabraňuje usazování vodního kamene na nádobí.

  36 Kč

 • PULIRAPID Casa Agrumi 1500 ml (univerzální čistič s čpavkem, citrusové… Biocidní přípravek

  PULIRAPID Casa Agrumi 1500 ml (univerzální čistič s čpavkem, citrusové ovoce)

  Akce

  2 dny

  Tekutý čistič Pulirapid Casa se čpavkem a alkoholem s hygienizujícím účinkem. Tento nový čisticí prostředek je ideální pro dokonalou hygienu všech domácích omyvatelných povrchů (podlahy z mramoru, žuly, keramické dlažby, linolea, obkladačky, lakovaný nábytek, laminát, nerez, okna a zrcadla, pracovní kuchyňské plochy, sporáky, omyvatelné plochy v koupelnách a na toaletách, koberce a potahové látky). Pulirapid čistí, odmašťuje a zanechává příjemnou a přetrvávající vůni. Není třeba oplachovat. Díky obsaženému čpavku a alkoholu čištěné povrchy rychle osychají a zůstávají bez čmouh. Varování Nebezpečnost pro zdraví / nebezpečný pro ozonovou vrstvu Složení Ethanol,amoniak, chlorid amonný Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  74 Kč -17% 89 Kč

 • PULIRAPID Casa Muschio Bianco 1500 ml (univerzální čistič s čpavkem, bílý… Biocidní přípravek

  PULIRAPID Casa Muschio Bianco 1500 ml (univerzální čistič s čpavkem, bílý muškát)

  Akce

  2 dny

  Tekutý čistič se čpavkem a alkoholem s hygienizujícím účinkem. Tento nový čisticí prostředek je ideální pro dokonalou hygienu všech domácích omyvatelných povrchů (podlahy z mramoru, žuly, keramické dlažby, linolea, obkladačky, lakovaný nábytek, laminát, nerez, okna a zrcadla, pracovní kuchyňské plochy, sporáky, omyvatelné plochy v koupelnách a na toaletách, koberce a potahové látky). Čistí, odmašťuje a zanechává příjemnou a přetrvávající vůni. Není třeba oplachovat. Díky obsaženému čpavku a alkoholu čištěné povrchy rychle osychají a zůstávají bez čmouh. Varování Nebezpečnost pro zdraví / nebezpečný pro ozonovou vrstvu Složení ethoxylovaný mastný alkohol, Amoniak, roztok, ethanol   Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  74 Kč -17% 89 Kč

 • PULIRAPID Koupelna 500 ml Biocidní přípravek

  PULIRAPID Koupelna 500 ml

  Akce

  2 dny

  Čisticí prostředek pro každodenní úklid koupelny. Čistí a hygienizuje vany, umyvadla, dřezy, kachličky, vodovodní baterie a povrchy z přírodního kamene. Po použití zanechává příjemnou svěží vůni. Není třeba oplachovat. Varování Nebezpečnost pro zdraví / nebezpečný pro ozonovou vrstvu Korozivní Složení Ethanol Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  64 Kč -19% 79 Kč

 • SGRASSA E BRILLA COMPLETO 750 ml (univerzální odmašťovač a čistič) Biocidní přípravek

  SGRASSA E BRILLA COMPLETO 750 ml (univerzální odmašťovač a čistič)

  Akce

  2 dny

  Odmašťuje a čistí kuchyňské trouby, dřezy, hrnce, kráječe, grily, obkládačky, pracovní plochy a podlahy. Doporučen i pro profesionální užití – např. na odstranění mastnoty z motorů, převodovek a dílen. Nerozprašujte produkt proti obličeji. Varování Nebezpečnost pro zdraví / nebezpečný pro ozonovou vrstvu Složení 5-15 % neionogenní povrcově aktivní látky, méně jak 5 % fosfáty, vůně, limonene. Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  79 Kč -23% 102 Kč

 • PULIRAPID Classico 500 ml (na rez a vodní kámen) Biocidní přípravek

  PULIRAPID Classico 500 ml (na rez a vodní kámen)

  Akce

  2 dny

  Použijte na nerezové dřezy a vodovodní baterie,keramická umyvadla, vany a bidety, podlahy,dlaždičky, keramiku, příbory, sklenice, jídelní soupravy apod. Oplachuje se. Upozornění: Dráždí oči a kůži. Varování Xi - dráždivý Složení Kyselina orthofosforečná, Kyselina amidosírová, ethoxylovaný mastný alkohol, Akrylová kyselina   Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  59 Kč -19% 73 Kč

 • PULIRAPID Aceto 500 ml (na rez a vodní kámen s octem) Biocidní přípravek

  PULIRAPID Aceto 500 ml (na rez a vodní kámen s octem)

  Akce

  2 dny

  Použijte na nerezové dřezy a vodovodní baterie,keramická umyvadla, vany a bidety, podlahy,dlaždičky, keramiku, příbory, sklenice, jídelní soupravy apod. Oplachuje se. Obsahuje navíc přírodní ocet, který pomáhá odstraňovat rez a vodní kámen a zabezpečí, že se čištěné povrchy budou opět zářivě třpytit. Upozornění: Dráždí oči a kůži. Varování Xi - dráždivý Složení Kyselina orthofosforečná, Kyselina amidosírová, ethoxylovaný mastný alkohol, Akrylová kyselina   Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  59 Kč -18% 72 Kč

 • PAVISTELLA 1250 ml (na mytí tvrdých omyvatelných povrchů, květinová vůně)

  2 dny

  Nalijte přípravek na vlhký hadr, umyjte žádaný povrch a nechejte zaschnout.Čistým hadrem nebo strojem vyleštěte. Varování Nebezpečnost pro zdraví / nebezpečný pro ozonovou vrstvu Složení Etoxylovaný mastný alkohol, Dipropylen glykol monomethyl ether Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  62 Kč

 • SGRASSA E BRILLA RICARICA 750 ml (náhradní náplň)

  2 dny

  Odmašťuje a čistí kuchyňské trouby, dřezy, hrnce, kráječe, grily, obkládačky, pracovní plochy a podlahy. Doporučen i pro profesionální užití – např. na odstranění mastnoty z motorů, převodovek a dílen. Nerozprašujte produkt proti obličeji.

  76 Kč

Nejprodávanější značky

Akční nabídka do vaší schránky

Výhodné nabídky nemusíte hledat, pošleme vám je e-mailem.

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám