Úvodní strana » Výrobci » B » BAMA

BAMA

Vložky do bot Bama jsou doplňkovým sortimentem zdravotní obuvi Moosbacher. Zdravotní boty díky nim můžete vytvořit v podstatě z každé obuvi. Níže jsme pro vás připravili podrobnější popis jednotlivých vložek. Zjistíte, že i pro vaše problémy spjaté s chodidly můžete najít vhodné řešení. Módní obuv tak bude díky vložkám Bama opět na vašich chodidlech jako doma.

Vložky do obuvi jsou určeny pro člověka bez zdravotních komplikací i pro osoby, které takové štěstí nemají. Svým vhodným složením eliminují zápach nohou, ulevují od nepříjemností spojených se zborcenou klenbou a plochými nohami. Řada Futura s výrobky z ovčí kůže pomáhá od potíží zapříčiněných plochou nohou a propadnutím klenku. Klasickou obuv mohou používat i lidé s lehkými ortopedickými vadami použitím vložek ze řady Primus Extra. Tyto výrobky díky měkkému polštářování odlehčují nohu a tlumí její nárazy. Vložky do boty značky Bama jsou vyráběny ve všech velikostech.

Řada Deo-Fresh s příměsí aktivního uhlí zamezuje nežádoucímu zápachu nejen chodidla, ale také ponožky a boty. Pro chůzi v obuvi s vyšším podpatkem nebo v sandálech je možné využít služeb řady Brillant. Díky samolepícímu provedení zajišťuje opravdu pevné obutí i v těchto typech obuvi. Pro chůzi naboso je naopak vhodná protiskluzová řada Fresh'ins absorbující pot a uvolňující příjemnou vůni. Pro pohodlnou chůzi na podpatku vás zase osloví samolepící výrobky z řady Topas.

U tohoto výrobce momentálně nejsou žádné produkty

Kontaktní informace na výrobce:
Název firmy: BAMA
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka