Podrobné informace

Voltaren Thermo Plaster - hřejivá náplast přináší účinným a přirozeným způsobem úlevu od bolesti a hlubokou svalovou relaxaci při bolesti svalů, zad, krku a ramen.

Informace o produktu

Výrobce: GLAXOSMITHKLINE
Značka: VOLTAREN
Kód výrobku: 154561
Kód EAN: 8594050582163
Držitel rozhodnutí: GLAXOSMITHKLINE

Užití
Voltaren ThermoPlaster - hřejivá náplast se aplikuje přímo na kůži, na místo bolesti svalů. Okamžité cítíte teplo a úlevu. Pronikavé teplo se z náplastí uvolňuje až 10 hodin a působí tak, že uvolňuje ztuhlé a bolestivé svaly a zvyšuje prokrvení, což napomáhá zmírnit bolest. Tenká, diskrétní náplast, navržená tak, aby působila přímo na Vašem těle, kde cítíte bolest, Vám pomáhá být brzy opět aktivní a nemyslet na bolest.

Dávkování
Pro optimální účinek nechte náplast působit 10 hodin. Na stejnou oblast nenechávejte náplast působit déle než tuto dobu. Pokud je však třeba, můžete další náplast aplikovat na stejnou oblast po uplynutí 24 hodin.

Recenze (1)

Recenze produktu Voltaren hřejivá náplast 2ks

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(2) (3)

100 %

Diskuze (1)

Diskuze k produktu Voltaren hřejivá náplast 2ks

Přidat nový příspěvek do diskuze

(2) (3) (0) 11/11/2011

Jana S. - pomoc s výzkumem

Dobrý den, prosím uživatele hřejivých náplastí o pomoc s výzkumem na toto téma. Dotazník je umístěn na: zavedeni-noveho-produktu-na.vyplnto.cz Vyplnění zabere jen pár minut. Předem moc děkuji. Jana Soukupová

Vstoupit do diskuze