Podrobné informace

Želatinové tobolky obsahují olej ryb žijících v arktických vodách. Olej je bohatým zdrojem esenciálních omega-3 nenasycených mastných kyselin.

Informace o produktu

Výrobce: VITAHARMONY, S.R.O.
Značka: VITAHARMONY
Kód výrobku: 67535
Kód EAN: 8594010860324
Držitel rozhodnutí: VITAHARMONY, S.R.O.

Želatinové tobolky obsahují olej ryb žijících v arktických vodách. Olej je bohatým zdrojem esenciálních omega-3 nenasycených mastných kyselin, a to zejména kyseliny eikosapentaenové (EPA) a dokosahexaenové (DHA). DHA přispívá k udržení normálního stavu zraku a činnosti mozku. EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce. Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA denně. Vhodný je současný příjem antioxidantů, například vitaminu E.

Doporučené dávkování :
1 tobolka 1x denně.

Skladování :
Na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

Upozornění :
Obsah začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Recenze (4)

Recenze produktu VitaHarmony Rybí olej Omega 3 tbl. 50

Recenze od 4 uživatelů s celkovým hodnocením 70 %.

Přidat recenzi produktu

(5) (4)

60 %

(9) (2)

100 %

Někdy víc než drahé mastičky pomůže rybí olej!! Jsem moc spokojená a hlavně dcerka, které se až překvapivě rychle ztratil ekzém...

(5) (4)

60 %

toto mám pro svou přítelkyni, která je těhotná. Je to hodné prášků za málo peněz, což takhle levně nekoupíte v normální lékárně.

(4) (5)

60 %

Diskuze

Diskuze k produktu VitaHarmony Rybí olej Omega 3 tbl. 50

Přidat nový příspěvek do diskuze