Podrobné informace

První krycí textura přizpůsobující se pleti.Formule Korekčního make-upu Dermablend v sobě spojuje vysoce koncentrované krycí pigmenty s velmi jemnou texturou. Dokonalý vzhled po 12 hodin bez zvýraznění vrásek.

Informace o produktu

Výrobce: L'OREAL Česká republika s.r.o.
Značka: VICHY
Kód výrobku: 47822
Kód EAN: 3337871316600
Držitel rozhodnutí: L'OREAL Česká republika s.r.o.

Díky ultra jemné textuře se make-up při kontaktu s pokožkou „rozpouští“. Obsahuje 25 % pigmentů, tj. 2x vyšší koncentrace než u běžných make-upů. I přesto se Dermablend snadno nanáší. Textura se perfektně přizpůsobuje pleti a rovnoměrně se roztírá po celém obličeji. Zaručuje dokonalé překrytí kožních nedokonalostí bez efektu masky.

Specifikace

Perfektní make-up po dobu 12 hodin. Bez efektu masky. Určen pro pleť s nepravidelnou barvou, kruhy pod očima, lokální začervenání pleti. Hypoalergenní, nezpůsobuje akné.

Typ pleti:
Pro všechny typy pleti včetně citlivé.

Účinek:
Formule Korekčního make-upu Dermablend v sobě spojuje vysoce koncentrované krycí pigmenty s velmi jemnou texturou. Dokonalý vzhled po 12 hodin bez zvýraznění vrásek.

Výsledek:
Nepravidelnosti pleti jsou dokonale překryté bez efektu masky. Barva pleti je jednotná a zářivá po dobu 12 hodin. Pokožka je hebká a v pohodlí.

Balení:
Tuba 30 ml

Recenze (3)

Recenze produktu VICHY Dermablend - korekční make-up 25 tělová 30 ml

Recenze od 3 uživatelů s celkovým hodnocením 94 %.

Přidat recenzi produktu

(11) (6)

100 %

Lehký a přesto perfektně kryje. Mám silné kruhy pod očima a jako jeden z mála mohu požívat bez korektoru

(13) (7)

80 %

(10) (7)

100 %

Nedám na něj dopustit!

Diskuze (1)

Diskuze k produktu VICHY Dermablend - korekční make-up 25 tělová 30 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze

(10) (10) (0) 29/03/2009

Veronika B. - Dermablend

Ahoj, dermablend jsem sehnala v lékárně za 510,- Bohužel jsem nevychytala odstín, a tak se chci zeptat, zda někdo nemá zájem.Make-up prodám za 300+ 20,- poštovné. Mám k němu i orifinální obal a návod. V tubičce je cca 2/3 make-upu. Kdo má zájem pište na mail : Verculenka@seznam.cz

Vstoupit do diskuze