Úvodní strana Domácnost a zvířata Prací prostředky Odstraňovače skvrn a škroby

VANISH Oxi Action Spray 500 ml

Kód výrobku: 455938

Čistící antibakteriální sprej na bílé i barevné prádlo skvěle slouží k odstraňování skvrn před praním.

Více informací

Skladem

Zítra odešleme, u vás pozítří.

Zítra odešleme, u vás pozítří.

106 Kč
Rozdáváme odměny za vánoční nákupy.

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

VANISH Oxi Action Spray 500 ml

Jeho účinná formule proniká hluboko do vláken a tkanin, hravě si poradí i s odolnými fleky a zašlými nečistotami a rozpouští i ty nejodolnější skvrny, jako je špína a mastnota na límcích a manžetách. Prádlo zanechává zářivé a dokonale čisté. Účinkuje okamžitě, nanáší se na oděv před praním, skvrnu s ním jednoduše předčistíte. Přípravek je vhodný jak na bílé, tak i na barevné prádlo. Je opatřen praktickým rozprašovačem, který vám usnadní jeho aplikaci.

Použití
VANISH Oxi Action spray nastříkejte na skvrnu, jemně protřete a nechejte působit po dobu 1 až 5 minut. Poté vyperte jako obvykle.

Složení
< 5 %: neiontové, aniontové, kationtové povrchově aktivní látky, parfém 5 - 15 %, kyslíkové bělící činidlo, Nebezpečné látky: peroxid vodíku, alkyl sek. sulfonát sodný, alkoholy ethoxylované, C12-16, 7 EO+ 3 EO

Bezpečnostní podmínky 
Způsobuje vážné podráždění očí. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Může být korozivní pro kovy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevdechujte aerosoly. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Nesměšujte s bělícími činidly nebo jinými čistícími prostředky. Po použití si důkladně umyjte ruce. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovejte pouze v původním obalu. Pro citlivou pokožku se doporučuje použití rukavic. 

Balení obsahuje 500 ml

Informace o produktu

Výrobce: RECKITT BENCKISER S.R.O.
Značka: VANISH
Kód výrobku: 455938
Kód EAN: 8594002684280
Držitel rozhodnutí: RECKITT BENCKISER S.R.O.

Recenze

VANISH Oxi Action Spray 500 ml

Diskuze

VANISH Oxi Action Spray 500 ml

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka