Podrobné informace

Čelový teploměr pro snadné a rychlé měření tělesné teploty. Čelový teploměr je určen k orientačnímu měření tělesné teploty u dětí i dospělých v rozsahu 36-40 stupňů.

Informace o produktu

Výrobce: ALFA VITA
Značka: ALFA
Kód výrobku: 9279
Kód EAN: 8594027310256
Držitel rozhodnutí: ALFA VITA

Normální teplota se u dítěte mění s věkem, tělesnou aktivitou a denní dobou. Kojenci mají obvykle vyšší tělesnou teplotu než starší děti. Během dne je teplota u dětí i dospělých nejvyšší k večeru a naopak nejnižší nad ránem. U kojenců a batolat je za normální teplotu považována teplota do 38 °C naměřená v konečníku. Horečka sama o sobě není onemocnění, ale pouze příznak onemocnění. Obvykle je horečka známkou toho, že tělo bojuje s infekcí.Zvláštní skupinu dětí tvoří malé děti do 3 let věku, u nichž se s výskytem krátkodobě zvýšených teplot či horeček setkáváme často. Problém nastane tehdy, jestliže se horečky bezdůvodně opakují, nebo přetrvávají, nebo přetrvává zvýšená teplota a dítě se chová zcela normálně, reaguje jako vždy, je při chuti a zdánlivě mu nic nechybí. V takovém případě je nutno situaci konzultovat s ošetřujícím dětským lékařem, zvláště, pokud jde o dítě ve věku do 3 měsíců (může jít o skrytou infekci, vyšetření je nezbytné).

Ke změření teploty rychlé a maximálně šetrně slouží čelový teploměr Alfavita s tekutými krystaly, který oceníte například při kontrole tělesné teploty během spánku dítěte. Čelový teploměr je určen k orientačnímu měření tělesné teploty u dětí i dospělých v rozsahu 36-40 stupňů.

Společnost ALFA VITA, s.r.o. od roku 1992 působí na českém zdravotním trhu se zaměřením na profesionální distribuci výrobků do lékáren, nemocnic zdravotnických zařízení a obchodních řetězců za využití moderních marketingových nástrojů na podporu prodeje.

Recenze (7)

Recenze produktu Teploměr čelový 1 ks

Recenze od 7 uživatelů s celkovým hodnocením 66 %.

Přidat recenzi produktu

(6) (7)

20 %

Buď nerozumím návodu "přiložte k čelu držením za bílé proužky", nebo opravdu nefunguje :)

(8) (6)

100 %

(6) (8)

100 %

Splňuje co má, odchylka od podpažního +- 0,2st. námi naměřeno.

(7) (7)

100 %

(8) (5)

40 %

(7) (6)

60 %

(9) (5)

40 %

Diskuze

Diskuze k produktu Teploměr čelový 1 ks

Přidat nový příspěvek do diskuze