Šetrná pleťová čisticí pěna bez obsahu mýdel odstraňuje make-up, jemně čistí vaši pleť, zmatní ji a připraví pro další ošetření.
Skladem už jen 3 - 5 kusů Zítra odešleme, u vás v pondělí 27. 1. (S přepravcem PPL o den dříve)
Micelární čisticí pěna s rozmarýnovým olejem odličuje a čistí pokožku. Nahrazuje tak čisticí mléka nebo odličovací oleje. Je vhodná pro péči o pleť +35, +55 a pro citlivou pleť.
Micely představují malé kuličky, které jsou zpravidla tvořeny šetrnými čisticími látkami. Ty se po dotyku s nečistotami pokožky rozptylují a umožňují tyto nečistoty snadno odstraňovat. Díky pěně se podařilon specialistům SynCare dále snížit obsah čisticích micel na nezbytné minimum, a to při zachování účinku.
Aqua , Capryl/Capramidopropyl Betaine , Cocamidopropyl Betaine , Argan Oil Glycereth-8 Esther , Sodium Lauryl Sulfate , Pentylene Glycol , Glycerin , Sucrose Cocoate , Simmondsia Chinensis Seed Oil , Citrus Aurantium - Cymbopogon Citratus - Sesamum Indicum , Rosmarinus Officinalis Oil , Camellia Sinensis Leaf Extract , Phenoxyethanol , Ethylhexylglycerin
Přípravek naneste krouživými pohyby na pleť a následně jej opláchněte. Oplach můžete provést vodou nebo některým z tonik SynCare.
Balení obsahuje 150ml
Na dotaz vám odpoví jeden z našich specialistů
PharmDr. Kamila Horníčková
Mgr. Pavla Horáková
Mgr. Ondřej Pleskot
Mgr. Zdenka Morvai
Pro přidání položky do oblíbených musíte být přihlášeni.
Nejdříve se musíte přihlásit.
Pro zaslání nového hesla je nutné zadat e-mailovou adresu, kterou jste zadali při své registraci. Na tento e-mail vám pošleme odkaz, pomocí kterého si budete moci zadat nové heslo.