Podrobné informace

Přípravek Symbi-lakt® (symbiotické laktobacily) byl vyvinut pro podporu a regeneraci střevní mikroflóry.

Informace o produktu

Výrobce: PETR RULC - KC
Značka: SYMBI-LAKT
Kód výrobku: 258771
Kód EAN: 8594066730923
Držitel rozhodnutí: PETR RULC - KC

Symbi-lakt® obsahuje směs živých bakterií, kmene Lactobacillus acidophilus spec., a to v množství 15 000 000 000 v jedné tabletě. Tyto bakterie jsou součástí přirozené mikroflóry vyskytující se ve střevech. Symbi-lakt® pomáhá přímo udržovat přirozenou střevní a svými důsledky i poševní mikroflóru. Účinek jeho složek je probiotický, tzn. že podporují růst zdraví prospěšných bakterií a potlačují nežádoucí patogenní organizmy.

Symbi-lakt® je užitečným potravinovým doplňkem zejména 

  • při a po antibiotické léčbě, kdy napomáhá obnovit antibiotiky narušenou střevní mikroflóru
  • při průjmu či zácpě
  • při vaginální kvasinkové infekci a dlouhodobém výtoku z rodidel

Složení jedné tablety

Symbi-lakt® obsahuje vyváženou směs živých bakterií, kmene Lactobacillus acidophilus spec. a karlovarské vřídelní soli. Symbi-lakt® obsahuje typ laktobacilů, které jsou vzhledem ke svým vlastnostem považovány za prospěšné pro trakt.

Složení - mikrobiální preparát Lactobacillus Acidophillus spec., 15 000 000 000 v denní dávce, 7,5 mld v jedné tabletě. Přídavné látky - karlovarská vřídelní sůl, vláknina, dextróza.

Doporučené dávkování

1 - 2x denně 1-2 kapsle (např. při léčbě antibiotiky), 1 kapsle děti. Dodržujte pitný režim podle konstituce jednotlivce (cca 3-4 dcl tekutiny na 10 kg hmotnosti denně). Pro děti a ty jedince, kteří nemohou kapsle polykat je možné kapsli vysypat a potom podávat. Symbi-lakt® není návykový. Ale je příjemné si zvyknout na komfort.

Recenze

Recenze produktu Symbi-lakt (symbiotické laktobacily) 60 kapslí

Diskuze

Diskuze k produktu Symbi-lakt (symbiotické laktobacily) 60 kapslí

Přidat nový příspěvek do diskuze