Úvodní strana Krása a hygiena Manikúra, pedikúra Domácí pedikúra Pilníky

SCHOLL Velvet Smooth Elektrický pilník na chodidla s diamantovými krystalky + peelingová hlavice

Kód výrobku: 450400

Nejlepší volba pro domácí péči o pokožku vašich choditel.

Více informací

Skladem více než 5 kusů

Pozítří odešleme, u vás v úterý 8. 12.

Pozítří odešleme, u vás v úterý 8. 12.

Běžná cena: 999 Kč
589 Kč
Ušetříte: 41 % (410 Kč)
Rozdáváme odměny za vánoční nákupy.

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

SCHOLL Velvet Smooth Elektrický pilník na chodidla s diamantovými krystalky + peelingová hlavice

Scholl Velvet Smooth rychle a účinně odstraňuje nežádoucí tvrdou a odumřelou kůži na patách. Vaše chodidla tak zanechává hladká a hebká na dotek.

Vlastnosti

  • díky rotační hlavici odstraňuje rychle a bezbolestně nežádoucí tvrdou a odumřelou kůži na patách,
  • extra drsná rotační hlavice s diamantovými krystalky provádí peeling chodidel,
  • zanechává chodidla hladká a hebká na dotek,
  • lze použít na mokrou i suchou kůži,
  • dvojrychlostní systém k nastavení výkonnosti dle vašich potřeb,
  • nový design pro lepší manipulaci,
  • ergonomický tvar rukojeti,
  • napájení je na 4 × AA baterie, které jsou součástí balení.

Obsah balení

1x Scholl Velvet Smooth™ elektrický pilník na chodidla
1x Rotační hlavice Scholl Velvet Smooth™ Extra drsná s diamantovými krystalky
1x peelingová rotační hlavice na suchou pokožku
4x baterie AA

Příprava a použití

Návod k použití: Obal uschovejte pro pozdější nahlédnutí.

První použití:

1. Vytažením vnějšího krytu baterie z rukojeti strojku demontujte základu jednotky. 2. Zatlačením jazýčku otevřete vnitřní krytku baterie. 3. Vložte 4 nové baterie AA v souladu s pokyny na strojku. 4. Vnitřní krytku baterie zatlačte dolů, se zacvaknutím do zavřené polohy. 5. Zatlačením vnějšího krytu baterie na rukojeť strojku nasaďte základnu jednotky zpět.

Pravidelné použití k odstranění tvrdé kůže na chodidlech extra drsnou rotační hlavicí:

1. Zkontrolujte bezpečné nasazení rotační hlavice. Nepoužívejte bez připojené rotační hlavice. 2. Strojek zapnete a vypnete stisknutím. Pomocí nastavte požadovanou rychlost. Rotační hlavicí jemně přejíždějte přes ztvrdlou kůži a pokračujte až do dosažení požadované úrovně hebkosti. Netlačte příliš silně, aby se strojek nezastavil. 3. Po vypnutí zkontrolujte, zda jste dosáhli požadované hebkosti. Pokud hebkost není dostačující, strojek znovu zapněte a pokračujte až k dosažení požadovaného výsledku. Upozornění: Nepoužívejte na stejném místě po nepřerušovanou dobu delší než 3 až 4 sekundy. V případě podráždění nebo pálení pokožky přestaňte. 4. Nadbytečnou odumřelou kůži otřete nebo opláchněte. 5. Pokožku důkladně osušte a po nanesení zvlhčovače budete mít báječně hebká chodidla!

Pravidelné použití k exfoliaci suché kůže na nohách a chodidlech pomocí peelingové rotační hlavice:

1. Zkontrolujte bezpečné nasazení peelingové rotační hlavice. Nepoužívejte bez připojené peelingové rotační hlavice. 2. Strojek zapnete a vypnete stisknutím. Pomocí nastavte požadovanou rychlost. Opatrně peelingovou rotační hlavicí přejíždějte po nohách a chodidlech a postupně odlupujte odumřelou kůži. Strojek udržujte v pohybu a netlačte příliš silně, aby se nazastavil. 3. Upozornění: Nepoužívejte častěji než dvakrát týdně. V případě podráždění nebo pálení pokožky přestaňte. 4. Nadbytečnou odumřelou kůži otřete nebo opláchněte. 5. Pokožku důkladně osušte a aplikujte hydratační krém, který pomůže odhalit jasněji a mlaději vypadající pokožku.

Čistění po použití: Toto zařízení není vodotěsné. Před čištěním zařízení vypněte. Pro důkladné vyčištění povrchu hlavice je nutné hlavici demontovat a omýt. 1. Hlavici opatrně vyjměte po stisku tlačítka pro vysunutí na boční straně jednotky. Rotační hlavici opláchněte vodou z kohoutku a vyčistěte její povrch. 2. Povrch tělesa strojku otřete měkkou, navlhčenou utěrkou. 3. Rotační hlavici i hlavní jednotku osušte čistou, suchou utěrkou. 4. Nasaďte rotační hlavici zpět.

Výměna rotační hlavice:

Rotační hlavici měňte, když zjistíte, že je méně účinná. Řiďte se níže uvedenými kroky a zkontrolujte, že je pilník na chodidla vypnutý. Používejte pouze rotační hlavice Scholl Velvet Smooth™. 1. Rotační hlavici vyjměte stisknutím tlačítka podle obrázku. 2. Při výměně rotační hlavici (se zacvaknutím) nasaďte zpět na své místo.

Výměna baterií:

Upozornění: Nekombinujte staré a nové baterie ani typy baterií (např. alkalické a standardní). Nepoužívejte dobíjecí baterie. 1. Vytažením vnějšího krytu baterie z rukojeti strojku demontujte základnu jednotky. 2. Zatlačením jazýčku otevřete vnitřní krytku a vyjměte použité baterie. 3. Vložte 4 nové baterie AA v souladu s pokyny na strojku. 4. Vnitřní krytku baterie zatlačte dolů, se zacvaknutím do zavřené polohy. 5. Zatlačením vnějšího krytu baterie na rukojeť strojku nasaďte základnu jednotky zpět.

Informace o produktu

Výrobce: RECKITT BENCKISER S.R.O.
Značka: SCHOLL
Kód výrobku: 450400
Kód EAN: 4002448116585
Držitel rozhodnutí: RECKITT BENCKISER S.R.O.

Recenze

SCHOLL Velvet Smooth Elektrický pilník na chodidla s diamantovými krystalky + peelingová hlavice

Diskuze

SCHOLL Velvet Smooth Elektrický pilník na chodidla s diamantovými krystalky + peelingová hlavice

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka