Podrobné informace

Je určen k ochraně před bodavým hmyzem a klíšťaty pro děti a ty, kteří mají velmi citlivou pokožku.Přípravek je určen k ochraně před klíšťaty, komáry, ovády a dalšími druhy bodavého hmyzu. Repelent se nanáší v malém množství na nechráněná místa pokožky, na níž vytváří jemný ochranný film s velmi dlouhou účinností.

Informace o produktu

Výrobce: ALPA a.s.
Značka: ALPA
Kód výrobku: 1542
Kód EAN: 8594001773411
Držitel rozhodnutí: ALPA a.s.

Přípravek je určen k ochraně před klíšťaty, komáry, ovády a dalšími druhy bodavého hmyzu. Repelent se nanáší v malém množství na nechráněná místa pokožky, na níž vytváří jemný ochranný film s velmi dlouhou účinností.

Je určen k ochraně před bodavým hmyzem a klíšťaty pro děti a ty, kteří mají velmi citlivou pokožku. Účinně ochraňuje a nedráždí pokožku. Lze jej použít i při pobytu na slunci.

Obsah: 90 ml s mechanickým rozprašovačem

Máme-li hovořit o Alpě, musíme se na úvod podívat do historie. Neboť značka ALPA, a především francovka této značky, je již téměř sto let zcela přirozenou součástí našeho života. Píše se rok 1805. Napoleonovi vojáci opouštějí obsazenou Vídeň a zanechávají po sobě několik sudů nápoje s výraznou, ostře aromatickou vůní-francouzským koňakem. Vídeňáci, mající v oblibě svá sladká vína, nepřišli této francouzské národní specialitě na chuť. A pak objevili příjemný pocit a osvěžující účinky při vtírání do kůže. Prázdné sudy pak posloužily pro přípravu alkoholového extraktu z různých bylin podle vlastní fantazie a začali jej nazývat francovkou. Francovka pod značkou ALPA se poprvé spotřebitelům představila již v roce 1913. Ve stejném roce byla rovněž zaregistrována ochranná známka ALPA. Naše společnost vyrábí francovku podle původní osvědčené receptury dodnes. Stejně jako je charakteristická vysoká kvalita naší francovky, je typický i obal, ve kterém se s ní spotřebitel tradičně setkává.

Varování

Nebezpečnost pro zdraví / nebezpečný pro ozonovou vrstvu

Hořlavý

Složení

Insect Repellent 3535

Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Recenze (9)

Recenze produktu ALPA Repelent pro děti a citlivou pokožku s mechanickým rozprašovačem 100 ml

Recenze od 9 uživatelů s celkovým hodnocením 85 %.

Přidat recenzi produktu

(7) (7)

80 %

(7) (5)

80 %

(8) (6)

100 %

(10) (6)

100 %

Koupím znovu.

  • Je šetrný k dětské pokožce.Dcerka repelent dobře snáší i přes to,že má atopickou kůži.

(8) (4)

100 %

(7) (7)

80 %

(7) (8)

60 %

(10) (6)

60 %

(7) (6)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu ALPA Repelent pro děti a citlivou pokožku s mechanickým rozprašovačem 100 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze