Podrobné informace

RACIOLKY Fit Snack slanina 40g - lehký a chutný slaný snack vyrobený z rýže a kukuřice s nízkým obsahem tuku, s příchutí slaniny. Otestováno na lepek - certifikát na bezlepkový výrobek. Obsahuje mléko a sóju.

Informace o produktu

Výrobce: MILOŠ BIELIK-RACIO
Kód výrobku: 134415
Kód EAN: 8594000096221
Držitel rozhodnutí: MILOŠ BIELIK-RACIO

Složení
Rýže 65 %, kukuřice 19 %, rostlinný olej, slaninová směs 8 % (sušená syrovátka, laktóza, sušené mléko, zvýrazňovače chuti (glutaman sodný, disodné ribonukleotidy), sůl, bílkovinný hydrolyzát, kvasnicový extrakt, paprika, dextróza, sušená cibule, regulátor kyselosti - kyselina mléčná, cukr, maltodextrin, příchuť).

Výrobek je z dietetického hlediska vhodný pro bezlepkovou dietu jako zdravější alternativa ve stávající nabídce snacků v racionální výživě pro zpestření redukční diety, avšak pouze v omezeném množství z důvodů vysokého glykemického indexu a výrazné chuti, která by mohla podporovat chuť k jídlu pro diabetiky v omezeném množství z důvodů vysokého glykemického indexu - povolená dávka se řídí doporučeným dietním režimem jako zdravější alternativa chipsů pro zpestření v dietě pří poruchách lipidového metabolismu, avšak v omezeném množství pro podporu chuti k jídlu ve velmi omezeném, množství při onemocněních, která vyžadují snižovat ve stravě sodík (sůl) - tj choroby srdce, ledvin, vysoký krevní tlak apod.

Výrobek není vhodný přii alergiích na některé ze složek uvedených ve složení pro šetřící diety indikované při akutních onemocněních gastrointestinálního traktu (GIT) nebo po operacích GIT pro nemocné se špatným chrupem nebo poruchou polykání (např. po úrazu, cévní mozkové příhodě, v onkologii apod.) a u geriatrických pacientů pro šetřící diety u nemocných s omezením soli a koření pro děti z důvodů vyššího obsahu solí a zvýrazňovačů chuti Výrobek obsahuje mléčnou bílkovinu a proto není vhodný při laktózové intoleranci.

Recenze (1)

Recenze produktu RACIOLKY Fit Snack slanina 40g

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(1) (0)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu RACIOLKY Fit Snack slanina 40g

Přidat nový příspěvek do diskuze