Oblíbené položky

Úvodní strana » Značky » P » PULIRAPID

PULIRAPID

Cena (Kč):

Druh zboží

Určeno na

 • PULIRAPID Classico 750 ml (na rez a vodní kámen) Biocidní přípravek

  PULIRAPID Classico 750 ml (na rez a vodní kámen)

  Akce

  3 dny

  Použijte na nerezové dřezy a vodovodní baterie,keramická umyvadla, vany a bidety, podlahy,dlaždičky, keramiku, příbory, sklenice, jídelní soupravy apod. Oplachuje se. Upozornění: Dráždí oči a kůži. Varování Nebezpečnost pro zdraví / nebezpečný pro ozonovou vrstvu Dráždivý Žíravý Korozivní Složení Kyselina orthofosforečná, Kyselina amidosírová, Polyethoxylovaný mastný alkohol  Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  69 Kč -38% 111 Kč

 • PULIRAPID WC gel 750 ml (vysoce účinný gelový čistič WC, vůně mandlí) Biocidní přípravek

  PULIRAPID WC gel 750 ml (vysoce účinný gelový čistič WC, vůně mandlí)

  Akce

  3 dny

  Pulirapid WC gel je extra silný čisticí a hygienizující gelový prostředek na WC s unikátní mořskou svěží vůní, který odstraní i ty nejodolnější vápenaté usazeniny, a to i pod okrajem záchodové mísy. Dokonce působí i pod vodní hladinou. Pomáhá odstraňovat bakterie z Vaší toaletní mísy a zanechá ji zářivě čistou a příjemně vonící. Prodej pouze osobám nad 18 let! Varování Nebezpečnost pro zdraví / nebezpečný pro ozonovou vrstvu Korozivní C - žíravý Složení Kyselina chlorovodíková, Oleyl diethanolamide, dimethylbenzylamonium chlorid Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  66 Kč -16% 79 Kč

 • PULIRAPID Extra 500 ml (na rez a vodní kámen, ve spreji) Biocidní přípravek

  PULIRAPID Extra 500 ml (na rez a vodní kámen, ve spreji)

  Akce

  3 dny

  Určeno na nerez, sklo, plast, keramiku, mosaz a měď. Ideální na čistění vodovodních baterií, umyvadel, dřezů z nerezu, keramických van, sprchových koutů skleněných i plastových, sporáků, porcelánu i keramiky. Oplachuje se. Upozornění: Dráždí oči a kůži. Varování Nebezpečnost pro zdraví / nebezpečný pro ozonovou vrstvu Korozivní C - žíravý Složení Kyselina orthofosforečná, Kyselina amidosírová, Polyethoxylovaný mastný alkohol  Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  62 Kč -30% 89 Kč

 • PULIRAPID Doccia 500 ml (na čištění sprchového boxu) Biocidní přípravek

  3 dny

  Jedinečný přípravek pro dokonalou čistotu a úklid sprchového koutu. Pulirapid Doccia obsahuje stejně jako ostatní produkty této řady speciální směs látek, které účinně zabraňují usazování mýdlových usazenin na sprchových koutech. Díky jemnému filmu navíc zabraňuje přilnavosti vodních kapek při každodenním používání sprchového koutu. Pulirapid Doccia umožňuje bez námahy udržovat sprchu čistou. Zabraňuje vytváření vápenatých a mýdlových usazenin a plísní při pravidelném každodenním užití, neboť přilne ke stěně, zajistí rychlé stečení vody a zanechá povrch suchý. Varování Nebezpečnost pro zdraví / nebezpečný pro ozonovou vrstvu Složení méně než 5 % alkohol, méně než 5 % neiontové povrchově aktivní látky, parfémy, ethanol Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  62 Kč -14% 72 Kč

 • PULIRAPID Aceto 750 ml (na rez a vodní kámen s octem) Biocidní přípravek

  PULIRAPID Aceto 750 ml (na rez a vodní kámen s octem)

  Akce

  3 dny

  Použijte na nerezové dřezy a vodovodní baterie,keramická umyvadla, vany a bidety, podlahy,dlaždičky, keramiku, příbory, sklenice, jídelní soupravy apod. Oplachuje se. Obsahuje navíc přírodní ocet, který pomáhá odstraňovat rez a vodní kámen a zabezpečí, že se čištěné povrchy budou opět zářivě třpytit. Upozornění: Dráždí oči a kůži. Varování Xi - dráždivý Složení Kyselina orthofosforečná, Kyselina amidosírová, ethoxylovaný mastný alkohol, Akrylová kyselina   Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  69 Kč -22% 89 Kč

 • PULIRAPID Legno 1000 ml (na veškeré dřevěné povrchy) Biocidní přípravek

  PULIRAPID Legno 1000 ml (na veškeré dřevěné povrchy)

  Akce

  3 dny

  Pulirapid Legno čiští a pečuje o veškeré dřevěné povrchy a laminát. Je vhodný na pravidelné čištění dřevěných, plovoucích a laminátových podlah, nábytku a dalších dřevěných povrchů. Díky silicím z cedrového a santalového dřeva dopřeje povrchům potřebnou péči a zanechá příjemnou intenzivní vůní na čištěných površích. Nepoužívejte nezředěný přípravek. Varování Nebezpečnost pro zdraví / nebezpečný pro ozonovou vrstvu Složení (2-methoxymethylethoxy)propanol, Polyethoxylovaný mastný alkohol, 14-ethoxytetradekan-1-amin  Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  66 Kč -20% 82 Kč

 • PULIRAPID Casa Agrumi 1500 ml (univerzální čistič s čpavkem, citrusové… Biocidní přípravek

  PULIRAPID Casa Agrumi 1500 ml (univerzální čistič s čpavkem, citrusové ovoce)

  Akce

  3 dny

  Tekutý čistič Pulirapid Casa se čpavkem a alkoholem s hygienizujícím účinkem. Tento nový čisticí prostředek je ideální pro dokonalou hygienu všech domácích omyvatelných povrchů (podlahy z mramoru, žuly, keramické dlažby, linolea, obkladačky, lakovaný nábytek, laminát, nerez, okna a zrcadla, pracovní kuchyňské plochy, sporáky, omyvatelné plochy v koupelnách a na toaletách, koberce a potahové látky). Pulirapid čistí, odmašťuje a zanechává příjemnou a přetrvávající vůni. Není třeba oplachovat. Díky obsaženému čpavku a alkoholu čištěné povrchy rychle osychají a zůstávají bez čmouh. Varování Nebezpečnost pro zdraví / nebezpečný pro ozonovou vrstvu Složení Ethanol,amoniak, chlorid amonný Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  74 Kč -17% 89 Kč

 • PULIRAPID Casa Muschio Bianco 1500 ml (univerzální čistič s čpavkem, bílý… Biocidní přípravek

  PULIRAPID Casa Muschio Bianco 1500 ml (univerzální čistič s čpavkem, bílý muškát)

  Akce

  3 dny

  Tekutý čistič se čpavkem a alkoholem s hygienizujícím účinkem. Tento nový čisticí prostředek je ideální pro dokonalou hygienu všech domácích omyvatelných povrchů (podlahy z mramoru, žuly, keramické dlažby, linolea, obkladačky, lakovaný nábytek, laminát, nerez, okna a zrcadla, pracovní kuchyňské plochy, sporáky, omyvatelné plochy v koupelnách a na toaletách, koberce a potahové látky). Čistí, odmašťuje a zanechává příjemnou a přetrvávající vůni. Není třeba oplachovat. Díky obsaženému čpavku a alkoholu čištěné povrchy rychle osychají a zůstávají bez čmouh. Varování Nebezpečnost pro zdraví / nebezpečný pro ozonovou vrstvu Složení ethoxylovaný mastný alkohol, Amoniak, roztok, ethanol   Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  74 Kč -17% 89 Kč

 • PULIRAPID Koupelna 500 ml Biocidní přípravek

  PULIRAPID Koupelna 500 ml

  Akce

  3 dny

  Čisticí prostředek pro každodenní úklid koupelny. Čistí a hygienizuje vany, umyvadla, dřezy, kachličky, vodovodní baterie a povrchy z přírodního kamene. Po použití zanechává příjemnou svěží vůni. Není třeba oplachovat. Varování Nebezpečnost pro zdraví / nebezpečný pro ozonovou vrstvu Korozivní Složení Ethanol Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  66 Kč -16% 79 Kč

 • PULIRAPID Aceto 500 ml (na rez a vodní kámen s octem) Biocidní přípravek

  PULIRAPID Aceto 500 ml (na rez a vodní kámen s octem)

  Akce

  3 dny

  Použijte na nerezové dřezy a vodovodní baterie,keramická umyvadla, vany a bidety, podlahy,dlaždičky, keramiku, příbory, sklenice, jídelní soupravy apod. Oplachuje se. Obsahuje navíc přírodní ocet, který pomáhá odstraňovat rez a vodní kámen a zabezpečí, že se čištěné povrchy budou opět zářivě třpytit. Upozornění: Dráždí oči a kůži. Varování Xi - dráždivý Složení Kyselina orthofosforečná, Kyselina amidosírová, ethoxylovaný mastný alkohol, Akrylová kyselina   Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  59 Kč -18% 72 Kč

 • PULIRAPID Classico 500 ml (na rez a vodní kámen) Biocidní přípravek

  PULIRAPID Classico 500 ml (na rez a vodní kámen)

  Akce

  3 dny

  Použijte na nerezové dřezy a vodovodní baterie,keramická umyvadla, vany a bidety, podlahy,dlaždičky, keramiku, příbory, sklenice, jídelní soupravy apod. Oplachuje se. Upozornění: Dráždí oči a kůži. Varování Xi - dráždivý Složení Kyselina orthofosforečná, Kyselina amidosírová, ethoxylovaný mastný alkohol, Akrylová kyselina   Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  59 Kč -19% 73 Kč

Nejprodávanější značky

Akční nabídka do vaší schránky

Výhodné nabídky nemusíte hledat, pošleme vám je e-mailem.

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám