Podrobné informace

Hledáte účinný antiperspirant? Běžně dostupné antiperspiranty vám nepomáhají? Vyzkoušejte antiperspirant Perspi-Guard.

Informace o produktu

Výrobce: Avanor Healthcare Ltd.
Značka: PERSPI
Kód výrobku: 295375
Kód EAN: 5060169700000
Držitel rozhodnutí: Avanor Healthcare Ltd.

Maximální síla. Maximální účinek. Hledáte účinný antiperspirant? Běžně dostupné antiperspiranty vám nepomáhají? Vyzkoušejte antiperspirant Perspi-Guard. Poskytuje až pětidenní kompletní ochranu před přílišným pocením i nepříjemným zápachem, reguluje produkci potu, přitom nedráždí pokožku a nezanechává bílé skvrny na oblečení.

Použití:
aplikuje se dle potřeby, většinou ale postačí jednou nebo dvakrát týdně. 50ml lahvička s praktickým rozstřikovačem vydrží až 6 měsíců. Je vhodný nejen do podpaží, ale na jakékoli problematické místo na těle, kůži na rukou i na nohou. Je neparfémovaný, lze jej tak kombinovat s deodorantem či oblíbeným parfémem.

Složení:
antiperspirant Perspi-Guard obsahuje tyto základní složky: ethanol, voda, chlorid hliníku, chlorohydrát hliníku, glycerin, alcloxa, dimethicone copolyol, propylenglykol, triethyl citrátu.

Recenze (4)

Recenze produktu Perspi Guard Antiperspirant 50 ml

Recenze od 4 uživatelů s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(3) (4)

100 %

kupuju ho už druhým rokem a neznám nic lepšího, žádné skrvny na oblečení ani od potu ani bílé od klasických tuhých, žádný pach...bezva i za tu cenu s ohledem na to jak dlouho vydrží

(4) (3)

100 %

Za mě nejlepší antiperspirant. Opravdu funguje a i přes menší množství vydrží dlouho. Používám jednou za dva až tři dny. Pokožka mě, ale občas po použití svědí.

(5) (4)

100 %

Doporučuji, skutečně funguje. Mnohem lepší než Driclor! Pro výrazné zlepšení stačí použít asi 2x týdně. Po aplikaci pociťuji mírné svědění i při dodržení pokynů

(4) (4)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu Perspi Guard Antiperspirant 50 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze