Podrobné informace

OrthoHelp complete doplněk stravy obsahuje komplexní složení zahrnující kombinaci kvalitních látek chondroitinu, glukosaminu, kolagenu typu II, kyselinu hyaluronovou ve formě hyaluronátu a dále extrakt zázvoru jako tradiční přírodní látku asijských, indických a arabských kultur.

Informace o produktu

Výrobce: PHARMA FUTURE S.R.O.
Značka: ORTHO HELP
Kód výrobku: 300047
Kód EAN: 8592620000697
Držitel rozhodnutí: PHARMA FUTURE S.R.O.

OrthoHelp complete doplněk stravy obsahuje komplexní složení zahrnující kombinaci kvalitních látek chondroitinu, glukosaminu, kolagenu typu II, kyselinu hyaluronovou ve formě hyaluronátu a dále extrakt zázvoru jako tradiční přírodní látku asijských, indických a arabských kultur. Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek. Zároveň přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. To vše v pečlivě vyváženém komplexu pro Váš komfort a pohodlné užívání a jako první volbu z doplňků pro aktivní životní styl.

Složení
Chondroitin, glukosamin, kolagen typu II, kyselina hyaluronová ve formě hyaluronátu, extrakt zázvoru, Vitamín C 60 mg.

Dávkování
Dospělí 2x denně 1tbl. Děti od 12 let 1 tabletu denně. Užívejte nejlépe po jídle. Dodržujte dostatečný pitný režim. Při problémech s polykáním je možné tablety dělit či drtit.

Balení
90 tablet.

Recenze (1)

Recenze produktu ORTHO HELP complete 90 potahovaných tablet

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(3) (4)

100 %

Doporučuji.

Diskuze

Diskuze k produktu ORTHO HELP complete 90 potahovaných tablet

Přidat nový příspěvek do diskuze