Podrobné informace

Oční krytí pro děti.Oční krytí z příčně elastické tkaniny, k ošetření poranění zevního oka a k ochraně po očních operacích. Pro-ophta oční obvazy se dobře přizpůsobí obrysům obličeje. Obsahují nedráždivé lepidlo, které spolehlivě fixuje, i při dlouhodobé léčbě. Náplasti se přesto dají lehce a beze zbytku sejmout.

Informace o produktu

Výrobce: LOHMANN & RAUSCHER GMBH
Značka: LOHMANN & RAUSCHER
Kód výrobku: 210134
Kód EAN: 4021447393377
Držitel rozhodnutí: LOHMANN & RAUSCHER GMBH

Oční krytí pro děti, pro citlivou pokožku. Mini vel. 6,5 x 5,4 cm. K léčbě tupozrakosti.

Oční krytí z příčně elastické tkaniny, k ošetření poranění zevního oka a k ochraně po očních operacích. Pro-ophta oční obvazy se dobře přizpůsobí obrysům obličeje. Obsahují nedráždivé lepidlo, které spolehlivě fixuje, i při dlouhodobé léčbě. Náplasti se přesto dají lehce a beze zbytku sejmout.

Pro-ophta® Junior Oční krytí pro děti Šetří citlivou dětskou pokožku - skládá se z velmi tenké netkané textilie a porézní vrstvy lepidla. Přesto je obvaz prodyšný a při převazu nezanechává zbytky, obvaz je možno lehce a beze zbytků odstanit.

Roku 1899 založil magistr farmacie Eduard Rauscher podnik na výrobu obvazového materiálu. V roce 1902 je tato firma zaregistrována ve Vídni jako Rauscher & Co. Počátkem 30.let přebírá podnik rodina Boudů. Po druhé světové válce, kdy se opět podaří úspěšně vybudovat továrny na obvazový materiál a vatu, zakládá podnik další pobočky v Evropě a stává se tak předním výrobcem a distributorem obvazového a dalšího medicínského materiálu včetně hygienických výrobků. Otevření východní Evropy umožnilo roku 1991 založení podniku v ČSFR se sídlem ve Slavkově u Brna. V roce 1999 vznikla fúzí dvou tradičních firem, Lohmann Medical (založena v r.1851) a Rauscher, společná firma (50/50) - Lohmann & Rauscher International GmbH & Co. KG. Koncern Lohmann & Rauscher zaměstnává celkem 3.800 pracovníků a v loňském roce dosáhl obratu téměř 359 mil. EUR. Dceřinná společnost má sídlo ve Slavkově u Brna, kde jsou sklady a část výroby. Pracuje zde cca 500 zaměstnanců. Pobočný závod je v Nové Pace, kde je výroba obvazového materiálu a pracuje zde cca 250 zaměstnanců.

Recenze

Recenze produktu Okluzor náplast Pro-ophta Junior Mini 6.5x5.4cm/100ks

Diskuze

Diskuze k produktu Okluzor náplast Pro-ophta Junior Mini 6.5x5.4cm/100ks

Přidat nový příspěvek do diskuze