Objevte nejnovější produkty, které právě dorazily do naší online lékárny. Pečlivě vybíráme ověřené novinky ze světa zdraví, prevence a péče o tělo, aby vám i vaší rodině přinesly více komfortu, jistoty a kvalitní péče každý den. Inspirujte se tím nejlepším, co je právě teď k dispozici.
Ovocné pyré z jablek, banánů, borůvek a ostružin s vitamínem C, bez přidaného cukru, vhodné pro vegany.
20 Kč
Ovocné pyré s vitamínem C z jablek, broskví, mrkve a pomerančů, bez přidaného cukru, vhodné pro vegany.
20 Kč
Český med obohacený o houbové extrakty z Reishi, Cordycepsu, Shiitake, Agaricu a Acerolu z tradiční čínské medicíny.
299 Kč
Český med obohacený o extrakt z vitální houby Reishi a aceroly s vitaminem C z ekologicky čisté oblasti CHKO Broumovsko.
299 Kč
Přírodní ovocná svačinka ze 100% ovoce s jablkem a malinou, bez přidaného cukru, konzervantů a umělých barviv.
52 Kč
Dárkové balení pro paní učitelku obsahuje 3 druhy lahodných ovocných čajů.
249 Kč
Dárková kazeta s 6 druhy čaji s ovocno bylinkovou chutí pro každou příležitost.
199 Kč
Cejlonská směs obohacená o lesní ovoce a květiny pro sametově plnou chuť a elegantní aroma.
140 Kč
Osvěžující ledový nápoj s plnou ovocnou chutí černého rybízu a citronovou kůrou pro svěžest, bez přidaného cukru díky lékořici.
79 Kč
100% ovocné pyré s malinami a vitaminem C, bez přidaného cukru, vhodné pro vegany jako zdravá svačina.
20 Kč
100% ovocný snack s jablkem a jahodami obohacený o vitamín C, bez přidaného cukru.
20 Kč
Praktická svačina v kapsičce s jogurtem s ovocem a cereáliemi, lahodná chuť bez přidaného cukru a konzervantů.
20 Kč
Ovocné pyré s hovězím kolagenem a vitaminem C v praktické kapsičce, s příchutí banánu a manga.
27 Kč
Pro regeneraci po aktivitě s obsahem kolagenu, vitamínu C a ovocného pyré bez přidaného cukru.
27 Kč
Ovocné pyré v praktické kapsičce s obsahem zeleného čaje Matcha, bez přidaného cukru.
27 Kč
Pro podporu regenerace po tréninku s vysokým obsahem bílkovin a komplexem vitaminů B a C.
27 Kč
Ovocný mix jahod, višní a jablek s bílým jogurtem, lněnými semínky a cereáliemi bez přidaného cukru.
20 Kč
Rychlá svačina s jablkem, banánem a ovesnými vločkami, bez přidaného cukru v praktickém balení.
27 Kč
Lahodná snídaně nebo svačina s jogurtem, ovocem a quinoa vločkami, bez přidaného cukru.
20 Kč
Lyofilizované kousky z maracuji si díky šetrnému sušení mrazem zachovávají přirozenou chuť, aroma i barvu.
79 Kč
Směs cereálií, ovoce a ořechů bez přidaného cukru nabízí plnou chuť a příjemnou křupavost vhodnou pro každodenní snídani i rychlou pauzu.
112 Kč
Doplněk stravy
Rychlý zdroj energie s obsahem MCT oleje a koenzymu Q10, obohacena o sušené meruňky a proteinové křupinky.
28 Kč
Ručně vyráběná křupavá granola s čokoládou, vlašskými ořechy, javorovým sirupem a klikvou. Ideální jako sladká snídaně.
150 Kč
Zapékané müsli křupavá a voňavá s mákem a švestkami, ideální jako zasycující snídaně plná poctivých surovin.
120 Kč
Nejdříve se musíte přihlásit.
Pro zaslání nového hesla je nutné zadat e-mailovou adresu, kterou jste zadali při své registraci. Na tento e-mail vám pošleme odkaz, pomocí kterého si budete moci zadat nové heslo.