Úvodní strana Děti a maminky Péče o dítě Monitory dechu

Náhradní deska k monitoru dechu Nanny BM-02D

Kód výrobku: 251931
95 %
Monitor dechu NANNY - Hlídá váš poklad!

Více informací

Skladem

Dnes odešleme, v pondělí 2. 11 u vás.

Dnes odešleme, v pondělí 2. 11 u vás.

Běžná cena: 1 102 Kč
995 Kč
Ušetříte: 10 % (107 Kč)

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

Náhradní deska k monitoru dechu Nanny BM-02D

BM-02D přídavná podložka
Je vhodná zejména k užívání zařízení na více místech, např. v další postýlce, u babičky apod. Přemisťuje se pak pouze vyhodnocovací jednotka.

Tento výrobek je pouze příslušenstvím, pokud máte zájem o celou sestavu navštivte prosím následující odkaz: Jablotron Baby monitor dechu Nanny BM-02

 

Co je dobré vědět o monitoru dechu Nanny:

Můžete v klidu spát s jistotou, že Nanny střeží dech vašeho děťátka. Je vhodná pro všechny miminka, protože Syndrom náhlého úmrtí dítěte (SIDS) může nečekaně postihnout i zcela zdravé a donošené dítě, naprostou nutností je však pro děti s nízkou porodní hmotností či předčasně narozené.

Děti do jednoho roku mají nepravidelné dýchání a z nevyjasněných příčin se někdy stane, že se kojenec „zapomene“ nadechnout. K zástavě dýchání však může dojít i z jiných příčin (zvratky, projev nemoci, spolknutí malého předmětu apod.)

Monitor BM-02 Nanny je zařízení, které sleduje pravidelnost dechu a pohyby kojence. Účelem výrobku je upozornit na případné nebezpečí tak zvaného „syndromu náhlého úmrtí kojence“ (též SIDS, Sudden Infant Death Syndrome).

 

Informace o produktu

Výrobce: JABLOTRON S.R.O.
Značka: JABLOTRON
Kód výrobku: 251931
Kód EAN: 8594052530247
Držitel rozhodnutí: JABLOTRON S.R.O.

Recenze (2)

Náhradní deska k monitoru dechu Nanny BM-02D

Recenze od 2 uživatelů s celkovým hodnocením 95 %.

Přidat recenzi produktu

100 %

90 %

Dal bych 100% ale ty blbý hvězdičky mi to neumožnily.. Měly jsme to už u prvního dítěte a fakt to funguje!! Bohužel je to docela náchylný zařízení, tak jeden převoz to nevydrželo. Ještě že se dá právě koupit tato náhradní podložka. Vyzkoušeno a opět supr. Fakt hned klidně spím, když vím, že se mi děťátko v noci neudusí.

Diskuze

Náhradní deska k monitoru dechu Nanny BM-02D

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka