Podrobné informace

Monitor dechu NANNY - Hlídá váš poklad!

Informace o produktu

Výrobce: JABLOTRON S.R.O.
Značka: JABLOTRON
Kód výrobku: 251931
Kód EAN: 8594052530247
Držitel rozhodnutí: JABLOTRON S.R.O.

BM-02D přídavná podložka
Je vhodná zejména k užívání zařízení na více místech, např. v další postýlce, u babičky apod. Přemisťuje se pak pouze vyhodnocovací jednotka.

Tento výrobek je pouze příslušenstvím, pokud máte zájem o celou sestavu navštivte prosím následující odkaz: Jablotron Baby monitor dechu Nanny BM-02

 

Co je dobré vědět o monitoru dechu Nanny:

Můžete v klidu spát s jistotou, že Nanny střeží dech vašeho děťátka. Je vhodná pro všechny miminka, protože Syndrom náhlého úmrtí dítěte (SIDS) může nečekaně postihnout i zcela zdravé a donošené dítě, naprostou nutností je však pro děti s nízkou porodní hmotností či předčasně narozené.

Děti do jednoho roku mají nepravidelné dýchání a z nevyjasněných příčin se někdy stane, že se kojenec „zapomene“ nadechnout. K zástavě dýchání však může dojít i z jiných příčin (zvratky, projev nemoci, spolknutí malého předmětu apod.)

Monitor BM-02 Nanny je zařízení, které sleduje pravidelnost dechu a pohyby kojence. Účelem výrobku je upozornit na případné nebezpečí tak zvaného „syndromu náhlého úmrtí kojence“ (též SIDS, Sudden Infant Death Syndrome).

 

Recenze (1)

Recenze produktu Náhradní deska k monitoru dechu Nanny BM-02D

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(3) (2)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu Náhradní deska k monitoru dechu Nanny BM-02D

Přidat nový příspěvek do diskuze