Podrobné informace

Poskytuje zajímavé možnosti pro procvičení všech svalových partií. Měkkým míč je prodávám v několika velikostech a s různým označením.

Informace o produktu

Výrobce: TOGU
Značka: TOGU
Kód výrobku: 10594
Kód EAN: 8594033417307
Držitel rozhodnutí: TOGU

Cvičení s malým měkkým míčem – overballem poskytuje zajímavé možnosti pro procvičení všech svalových partií, a to jak při protahovacích tak posilovacích cvicích. Overball je měkký míč, průměru 25cm, který je možno přiloženou trubičkou či ústy nafouknout do požadované velikosti. Můžeme cvičit s plně nafoukaným míčem, ale také využívat ke cvičení podhuštěné míče. Míč je nenáročný na údržbu a má dostatečnou nosnost – 150 kg. Nemusíte mít tedy obavy, když se na něj posadíte.

Cvičení s overalem je velmi zábavné - a to nejen pro děti. Nabízí množství variant provedení u jednotlivých cviků, pomůže při procvičování partií, které bychom bez něj protahovali obtížně

Poznámka : míč je citlivý na poškození ostrými předměty. Doporučujeme proto /jako u každého cvičení/ sundat před cvičením prstýnky, hodinky a řetízky. Mohlo by dojít k poškození míče či šperků.

Obecné zásady cvičení : necvičíme švihově ! V každém cviku si plně uvědomuje pozvolnost a protahovanou oblast. Dýcháme dle návodu – pro lepší protažení a bezpečnost cviku.

Recenze (6)

Recenze produktu Míč rehabilitační Overball průměr 25 cm

Recenze od 6 uživatelů s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(8) (5)

100 %

(5) (5)

100 %

(5) (4)

100 %

(7) (4)

100 %

(6) (6)

100 %

Skvělá věc do práce. Pryč jsou bolavá záda ze špatné židle. Vřele doporučuji!!

(8) (3)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu Míč rehabilitační Overball průměr 25 cm

Přidat nový příspěvek do diskuze