Podrobné informace

Echinacea krém pro péči o pokožku.

Informace o produktu

Výrobce: Med In
Značka: MEDPH
Kód výrobku: 98570
Kód EAN: 8594045471007
Držitel rozhodnutí: Med In

Užití
Echinacea creme a echinacea gel účinně pleť regenerují, zlepšují tonus prokrvení a pružnost pokožky. Posilují přirozenou kožní bariéru proti bakteriím, plísním a kvasinkám. Podporují hojení ekzémů a popálenin.

Určeno pro: citlivou a problematickou pleť.

Echinacea
Echinacea je přírodní antibiotikum a prostředek proti infekcím, pomáhá ničit viry a bakterie v organismu. Rostlina je využívána celá, nejúčinnější drogou je kořen, potom květ a nakonec list. Echinacea vede k aktivaci bílých krvinek, lymfocytů, které jsou schopny pohltit původce infekce přímo v organismu člověka a také produkovat protilátky. Díky tomu vykazuje značnou antibiotickou aktivitu, a to nejen proti bakteriím, ale také proti virům.

Echinacea se používá k prevenci infekčních onemocnění a celkovému posílení imunity, dále je vhodná k léčbě kataru horních cest dýchacích, chřipky, angíny, zánětu dutin čí obyčejného nachlazení, chronických zánětů močového měchýře, ženských pohlavních orgánů, prostaty, zánětu mízních uzlin a při sklonech k hnisání. Při léčení bolestí a zánětů v krku lze lihový extrakt (tinkturu) naředit a použít jako kloktadlo. Tinktury lze aplikovat i zevně na kůži. Podporuje hojení ran, abscesů, ekzémů, lupénky, popálenin, proleženin, bércových vředů. Pomáhá pohlcovat volné radikály vzniklé slunečním zářením a tím se velkou měrou podílí na ochraně kůže.

Recenze

Recenze produktu MedPh Echinacea krém 50ml

Diskuze

Diskuze k produktu MedPh Echinacea krém 50ml

Přidat nový příspěvek do diskuze