Oblíbené položky

Úvodní strana » Značky » M » MATTES TRADING

MATTES TRADING

Cena (Kč):

Druh zboží

Klíčová vlastnost

Počet ks

Jednotkové množství

 • Dentální nit voskovaná mentol 50m Profi-care

  Dentální nit voskovaná mentol 50m Profi-care

  Akce

  2 dny

  Dentální nit - voskovaná, mentolová. Usazené zbytky jídla a tím zvýšená koncentrace bakterií působí nepříznivě nejen na zdraví Vašich zubů a dásní, ale i na Váš svěží dech. Voskovaný povrch navíc umožní snadnější proniknutí mezi zuby i následný pohyb. Mentolová chuť zpříjemní čištění. Asi 45 cm nitě se napne mezi prostředními prsty na vzdálenost napřímených palců. A poté již čistíte mezizubní prostory. Bezpečné používání zubní niti vyžaduje dostatečnou zručnost. Denní používání zubní nitě Vám pomáhá udělat více pro to, abyste udrželi své zuby a dásně.

  59 Kč -18% 72 Kč

 • Mezizubní kartáček 3ks

  2 dny

  Užití Mezizubní kartáček je vysoce účinný. Při používání tohoto kartáčku se zvyšuje cirkulace krve a v důsledku masážního účinku dochází k prevenci chorob. Tento kartáček je vhodný také pro použití na umělý chrup. Mezizubním kartáčkem odstraníte důkladně všechny nečistoty z těžko dostupných mezizubních prostor.

  49 Kč

Nejprodávanější značky

Akční nabídka do vaší schránky

Výhodné nabídky nemusíte hledat, pošleme vám je e-mailem.

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám