Podrobné informace

Účinné, jemné a pohodlné čištění pleti v oblasti obličeje je nyní možné jen s jedním produktem.

Informace o produktu

Výrobce: MARK DISTRI, spol. s r.o.
Značka: LIRENE
Kód výrobku: 262216
Kód EAN: 5900717712614
Držitel rozhodnutí: MARK DISTRI, spol. s r.o.

Lirene Micelární voda 3 v 1
Účinné, jemné a pohodlné čištění pleti v oblasti obličeje je nyní možné jen s jedním produktem.

Denní čištění pleti se stává jednodušší, účinnější a pohodlnější. Účinná formule je založena na technologii micel – mikromolekul ve vodném roztoku. Pokud se micely dostanou do kontaktu s kůží, přitahují nečistoty skoro jako „malé magnetky“ a odstraňují je i bez nutnosti tření – účinně a jemně. Pokožka zbavená make-upu a jiných nečistot může pak lépe vstřebávat aktivní složky (vitamín C, extrakt z medu, D-panthenol), které tónují osvěžují a hydratují pleť. Pomocí jednoho produktu tak vykováme hned 3 kroky:

1. čištění pleti – micely jako „magnety“ přitahují a odstraňují z pokožky špínu: kožní maz, make-up, prach a jiné nečistoty

2. odstranění make-upu z očí a obličeje – micely čistí pokožku velice jemně bez nutnosti tření díky zachycení nečistot do mikrokapsulí micelů

3. tónování pleti a hydratace – micely usnadňují přenos jiných aktivních látek poskytujících dodatečnou péči (vitamín C, extrakt z medu, D-panthenol do kůže)

Po použití micelární vody 3v1 je pokožka dokonale čistá, svěží, zklidněná a hydratovaná. Micelární voda nezanechává mastný povlak. Produkt je vhodný pro každý typ pleti i pro citlivou pleť. Neobsahuje alkohol.

Recenze (4)

Recenze produktu LIRENE Micelární voda na obličej a oči 3v1 200 ml

Recenze od 4 uživatelů s celkovým hodnocením 80 %.

Přidat recenzi produktu

(7) (8)

100 %

Nedráždí pokožku. Parfemace velice příjemná, jemná a čistá. Bez parabenů a hypoalergenní. Za mě číslo 1. Tento produkt si mě hned získal. Celkově je značka lirene pro mě jasnou volbou a do jiné pleťové kosmetiky nepůjdu. Jsem naprosto spokojená!

  • Bez parabenů.
  • Nedráždí.
  • Hypoalergenní.
  • Úžasný pocit na pleti po použití.

(7) (5)

100 %

(8) (5)

100 %

(9) (8)

20 %

nemyje, neodlíčí, akorát rozmaže

Diskuze

Diskuze k produktu LIRENE Micelární voda na obličej a oči 3v1 200 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze