Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

herbadent

LACTOCARE PharmaSuisse 20 tablet

80
2
starstarstarstarstar  80 %
LACTOCARE PharmaSuisse 20 tablet
Probiotikum s vlákninou obsahující 7 mld. přirozeně chráněných bakterií. Účinně obnovuje narušenou střevní mikroflóru. Více informací
Kód výrobku: 153907
Cena s DPH: 179 Kč
Dostupnost: skladem 1 - 2 ks
Odešleme ze skladu: Pondělí 24.10.2016
Přidat do oblíbených
ks
29 Kč za všechny druhy dopravy!
Doprava zdarma od 1500 Kč

Podrobný popis výrobku LACTOCARE PharmaSuisse 20 tablet

Bezlepkový produkt vhodný pro bezlepkovou dietu. 

Doplněk stravy
Lactocare™ obsahuje 7 miliard probiotických bakterií a unikátní prebiotickou vlákninu arabinogalactan. Jejich kombinace má příznivé účinky na složení střevní mikroflóry a stav střevní sliznice. Tím podporuje správnou funkci střev, napomáhá ovlivnění kvasných procesů ve střevech a zvyšuje vstřebávání živin z potravy. Lactocare™ se nejčastěji používá při narušení střevní mikroflóry, např. v důsledku užívání antibiotik, při cestování, po dietetických chybách, apod. Lactocare™ je také velmi prospěšný pro osoby trpící alergií, zejména potravinovou.

Každá žvýkací tableta obsahuje :
Lactobacillus sporogenes - 7 miliard CFU* (Probiotikum) Fiber Aid? AG – Arabinogalactan - 0,4 g (Prebiotikum)
* Počet živých bakterií

Probiotické bakterie Lactobacillus sporogenes vykazují, díky přirozenému zapouzdření, vysokou životaschopnost při průchodu trávicí soustavou. Vláknina arabinogalactan je přirozenou potravou pro probiotické bakterie a podporuje tak jejich růst a množení.

Lactocare™ unikátní ve všech směrech:

    • Vynikající odolnost vůči žaludečním šťávám

 

    • Vynikající odolnost vůči teplotním změnám

 

    • Příjemná chuť a forma žvýkací tablety

 

    • Bez zvláštních nároků na skladování (stabilní při pokojové teplotě 25/30◦C)

 

    • Unikátní díky velkému množství živých organismů v kombinaci s vlákninou (7 miliard přirozeně zapouzdřených bakterií)

 

Lactocare™ žvýkací tablety neobsahují lepek ani geneticky upravené látky.

Kdy používat Lactocare™ ?
Lactocare se výborně uplatní při průjmech (cestovních, infekčních, po užívání antibiotik, atd.) i při chronické a akutní zácpě (cestovní, v těhotenství atd.), kdy optimalizuje konzistenci stolice a usnadňuje tak vyprazdňování. Gastro-intestinální trakt představuje komplexní ekosystém, ve kterém existuje křehká rovnováha mezi střevní mikroflórou a jejím hostitelem. Prospěšnost laktobacilů na zdraví střevní mikroflóry a jejich význam pro vytváření imunologické ochrany organismu jsou dobře zdokumentovány a prokázány.

Jak působí jednotlivé složky přípravku Lactocare™ ?
Probiotikum - Lactobacillus sporogenes (prospěšné živé bakterie) Probiotika jsou důležitá pro posílení bariérové funkce střevní sliznice. Znemožňují patogenním organismům i alergenům se přichytit na střevní stěnu. Navíc, zdravá střevní mikroflóra produkuje vitamíny skupiny B, které jsou pro organismus velmi důležité, zlepšuje trávení a vstřebávání různých živin, vytváří antibakteriální látky a podporuje místní i celkovou imunitu. Porušení rovnováhy střevní mikroflóry, ke kterému může dojít v důsledku léčby antibiotiky, nevyvážené stravy, nemoci, stárnutí nebo stresu, může mít negativní vliv na celkový zdravotní stav organismu. Vysoká schopnost tvořit spory (ochranné obaly) odlišuje Lactobacillus sporogenes od ostatních kmenů laktobacilů. Forma spory, přirozené zapouzdření, zaručuje vysokou stabilitu v nepříznivých podmínkách, jakými jsou změny střevního mikroklimatu nebo kolísání vlhkosti a teploty při skladování. Při orálním podání spory dobře odolávají kyselým žaludečním šťávám a žlučovým solím. Když spory doputují do střeva, už ve dvanácterníku nabobtnají, vyklíčí a začnou se rychle množit.

Prebiotikum - FiberAid? AG – Arabinogalactan (vláknina)
Rostlinná vláknina představuje jednu ze složek, která je potřebná pro úspěšné množení a životaschopnost laktobacilů a pro zvětšení objemu stolice . FiberAid? AG – Arabinogalactan je zvláštní vláknina, která se vyskytuje v mnohých rostlinách (např. mrkvi, kukuřici a rajských jablíčkách). Tato čistě přírodní vláknina je rozpustná ve vodě. Získává se extrakcí vodou z modřínu bez použití jakýchkoliv syntetických rozpouštědel. Podporuje růst prospěšných probiotických bakterií a zároveň snižuje osídlení střeva potenciálně nebezpečnými druhy bakterií (prebiotická aktivita). Tímto způsobem pomáhá navodit rovnovážný stav střevní mikroflóry, omezuje nadýmání, napomáhá absorpci živin (minerálů) a zvyšuje přirozené obranné pochody v organismu.

DÁVKOVÁNÍ
1 tableta denně, nejlépe na lačný žaludek, po dobu alespoň 10 dní. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Vyšší dávka může mít projímavé účinky.

Upozornění:
Není určeno pro děti do 3 let. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte na suchém místě při pokojové teplotě mimo dosah dětí.

Složení: manitol (pšeničný), Arabinogalactan (Fiber Aid? AG), Sorbitol, Lactobacillus sporogenes (nosič – maltodextrin), aroma, oxid křemičitý, stearan hořečnatý (rostlinný). Balení obsahuje 20 žvýkacích tablet příjemné smetanové chuti po 1,4 g.

Výrobce: PharmaSuisse Laboratories S.r.l. , Itálie

Distributor: INRO s.r.o., Poliklinika Barrandov, Krškova 807/21, 152 00 Praha 5, Česká republika

Upozornění:
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Potřebujete odbornou radu?
Zeptejte se lékárníka

PharmDr. Pavel Škvor, MBA
466 444 233

Po - Pá 8 - 17 h
lekarnik@lekarna.cz

Potřebujete poradit
s objednávkou?

infolinka
466 444 233
Po - Pá 7 - 17 h
obchod@lekarna.cz