Oddalte a minimalizujte nepříjemné projevy podrážděné pokožky se sklonem k alergiím a atopii. Nabízíme vám balzám vhodný pro každodenní použití.
Balzám je vhodný pro extrémně suchou pokožku kojenců, děti a dospělých a přináší inovaci vyplývající z více jak 20 letého výzkumu.
Lipikar Baume AP+ s novou a exkluzivní patentovanou aktivní látkou Aqua Posae Filiformis působí na 2 klíčové faktory, které ovlivňují stav pokožky se sklonem k atopii:
Složení je obohaceno o Niacinamid a máslo z karité a je vyvinuto z minimálního počtu ingrediencí vybraných pro svou účinnost a toleranci. Po aplikaci se rychle vstřebává.
Balení obsahuje 400 ml.
Na dotaz vám odpoví jeden z našich specialistů
Mgr. Zdenka Morvai
Mgr. Ondřej Pleskot
Mgr. Pavla Horáková
PharmDr. Kamila Horníčková
Pro přidání položky do oblíbených musíte být přihlášeni.
Nejdříve se musíte přihlásit.
Pro zaslání nového hesla je nutné zadat e-mailovou adresu, kterou jste zadali při své registraci. Na tento e-mail vám pošleme odkaz, pomocí kterého si budete moci zadat nové heslo.