Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Bioderma Phoroderm

KOSMODISK

Kosmodisk je systém nylonových žeber, který zmírňuje a v mnoha případech i zcela uleví od bolesti zad a beder. Pozitivní zkušenosti a kladné recenze v mnoha internetových diskuzích jednoznačně prokazují jeho pozitivní účinky. Uvolněte svým zádům od bolesti i vy!

Nejoblíbenější Kosmodisk Classic díky své stavbě stimuluje svalstvo v oblasti páteře, tím dochází k zahřátí svalů. Takto zahřáté svaly se lépe prokrvují a uvolňují napětí, které způsobuje bolest. Ke Kosmodisku Classic také není nutné připínat žádné baterie nebo jiné doplňky, postačí jej pouze nasadit na páteř a ihned začne fungovat. Mezi další velmi oblíbené produkty se řadí řada Active. Jedná se o pás speciálně vyvinutý tak, aby poskytl úlevu od bolestí v kříži. Je také hojně používaný a doporučovaný vrcholovými sportovci. Výrobky Kosmodisk jsou pochopitelně vhodné pro všechny bez rozdílu věku, od mládeže trpící bolestí zad, přes těžce fyzicky pracující až po seniory.

Na základě mnoha zkušeností i pozitivních ohlasů našich spokojených zákazníků jsme i pro vás připravili možnost získat úlevu pro vaše záda. Cena, kterou za Kosmodisk zaplatíte, vám po ustoupení dlouhotrvajících bolestí zad připadne zanedbatelná. Před samotným nasazením pásu Kosmodisk si pečlivě přečtěte přiložený český návod k použití.

Katalogový výpis | Seznam
akce

Kosmodisk Classic

Kosmodisk Classic
Kód:99081

Naše cena:  1.252 Kč
Běžná cena:  2.095 Kč
Ušetříte:  40 %

Masážní efekt Kosmodisku stimuluje svaly okolo páteře. Postupně vytváří teplo, které podporuje krevní oběh, zklidňuje svaly a zmirňuje napětí.Výsledky testů dokazují, že jeho účinnost je více než 80%.
Dostupnost: do 2 dnů
 
Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz