Úvodní strana » Značky » K » KOSMODISK

KOSMODISK

Kosmodisk je systém nylonových žeber, který zmírňuje a v mnoha případech i zcela uleví od bolesti zad a beder. Pozitivní zkušenosti a kladné recenze v mnoha internetových diskuzích jednoznačně prokazují jeho pozitivní účinky. Uvolněte svým zádům od bolesti i vy!

Nejoblíbenější Kosmodisk Classic díky své stavbě stimuluje svalstvo v oblasti páteře, tím dochází k zahřátí svalů. Takto zahřáté svaly se lépe prokrvují a uvolňují napětí, které způsobuje bolest. Ke Kosmodisku Classic také není nutné připínat žádné baterie nebo jiné doplňky, postačí jej pouze nasadit na páteř a ihned začne fungovat. Mezi další velmi oblíbené produkty se řadí řada Active. Jedná se o pás speciálně vyvinutý tak, aby poskytl úlevu od bolestí v kříži. Je také hojně používaný a doporučovaný vrcholovými sportovci. Výrobky Kosmodisk jsou pochopitelně vhodné pro všechny bez rozdílu věku, od mládeže trpící bolestí zad, přes těžce fyzicky pracující až po seniory.

Na základě mnoha zkušeností i pozitivních ohlasů našich spokojených zákazníků jsme i pro vás připravili možnost získat úlevu pro vaše záda. Cena, kterou za Kosmodisk zaplatíte, vám po ustoupení dlouhotrvajících bolestí zad připadne zanedbatelná. Před samotným nasazením pásu Kosmodisk si pečlivě přečtěte přiložený český návod k použití.

Více informací

U této značky momentálně nejsou žádné produkty

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám