Podrobné informace

Masážní olej s obsahem mandlového oleje rozšiřuje vhodně celou mandlovou řadu kosmetických přípravků pro citlivou a suchou pleť.

Informace o produktu

Výrobce: KNEIPP
Značka: KNEIPP
Kód výrobku: 191141
Kód EAN: 4008233081519
Držitel rozhodnutí: KNEIPP

Díky vyváženému složení masážních olejů dochází k regeneraci pokožky a přirozené obnově tukové ochranné vrstvy kůže. Masážní oleje se snadno roztírají a pomalu vstřebávají.

Složení

Základem těchto produktů jsou čisté rostlinné oleje se silicemi. Při masáži se silice díky tělesné teplotě uvolňují a spolu s olejem pronikají hluboko do kůže. Špičkové rostlinné oleje (jojobový a mandlový) podporují její přirozenou hydrataci. Díky vyváženému složení masážních olejů dochází k regeneraci pokožky a přirozené obnově tukové ochranné vrstvy kůže.

Výsledky po použití

  • Po masáži je kůže vláčná, pevná a pružná.
  • Relaxační masáž velmi příznivě ovlivňuje celý organismus.
  • Dochází k uvolnění svalů a následně i celého těla a mysli.
  • Masáž stimuluje oběh krve, podporuje imunitní systém, zmírňuje napětí svalů, příznivě ovlivňuje otoky, snižuje bolesti kloubů a svalů.
  • Silice blahodárný vliv masáže ještě prohlubují, dochází k uvolnění a tonizaci organismu.
  • Pravidelná masáž zlepšuje spánek, odstraňuje únavu a působí i proti stresu.
  • Tím, že se uvolní fyzické napětí, dochází i k uvolnění stresu a psychického napětí, a pacient se cítí jako znovuzrozený.

Kombinace hydratačního mandlového oleje a vyživujícího slunečnicového oleje je určena pro regeneraci pokožky. Pečující účinek je doplněn vitamínem A, E. Velmi dobře se vstřebává.

Recenze

Recenze produktu KNEIPP Masážní olej mandlové květy 100 ml

Diskuze

Diskuze k produktu KNEIPP Masážní olej mandlové květy 100 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze