Oblíbené položky

Úvodní strana » Zdraví a léky » Zdravotnické potřeby » Zdravotnický materiál » Náplasti

CAPSICOLLE Kapsaicinová hřejivá náplast 12x18 cm 50 ks

Zdravotnický prostředek Více o legislativě
Kód výrobku: 268331

Pro úlevu od revmatismu, ztuhlých ramen, bolesti zad, kloubů a svalů.

Více informací

1 589 Kč (31,78 Kč/ks)

Skladem

Zítra odešleme, u vás pozítří.

Zítra odešleme, u vás pozítří.

Vše za 99 Kč

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

Podrobné informace CAPSICOLLE Kapsaicinová hřejivá náplast 12x18 cm 50 ks

Pro úlevu od revmatismu, ztuhlých ramen, bolesti zad, kloubů a svalů.

Kapsaicinová hřejivá náplast se užívá při bolesti svalů, ramen, zad, beder, dále jako podpora při bolestivých příznacích svalového a kloubového revmatismu, ischiasu, ústřelu, zánětu. Uvolňuje svalové napětí, pomáhá zmírňovat bolest a podporuje uvolnění.

Složení

Capsicum extract 2,89%, Menthol 7,8%, Kafr 9.6%.

Účinné látky

Capsicum extract 2,89%, Menthol 7,8%, Camphor(Kafr) 9.6%.

Použití

Capsaicinová náplast se používá jako podpůrná léčba bolestivých příznaků svalového a kloubového revmatismu, ischiasu, ústřelu (lumbago), zánětů ramenního pletence (periarthritis humeroscapularis), bolestí v důsledku svalového přetížení a bolestí při poúrazových stavech. Přípravek není určen pro děti do 6 let.

Dávkování

Použití pro dospělé a děti nad 12 let
Náplast se aplikuje na vodou a mýdlem omytou a dokonale vysušenou kůži. Po sejmutí ochranného krytu se přiloží na postižené místo a přitlačí, až dokonale přilne. Nejpozději po osmi hodinách se z kůže odstraní. Kůže se omyje mýdlem. Aplikujte na postižené místo dle potřeby, ne více než tři náplasti denně po dobu maximálně 7 dnů. Další aplikace náplasti na stejném místě se provádí zpravidla po týdenní až 14 denní přestávce. Ošetřené místo se nepřekrývá dalším obvazem a nezahřívá se.

Použití pro děti od 6 do 12 let
Použití po konzultaci s ošetřujícím lékařem

Kontraindikace

Nepoužívejte náplast, jestliže jste přecitlivělý(a) na papriku nebo další složky přípravku, nebo trpíte kožním onemocněním.

Nežádoucí účinky

U citlivých osob může ojediněle dojít ke vzniku alergických reakcí typu kopřivkového zánětu kůže. Při případném výskytu jakýchkoli neobvyklých reakcí přestaňte náplast používat. O dalším použití se poraďte s lékařem.

Upozornění

Pouze pro zevní použití, dle návodu. Náplast se nesmí přikládat na poškozenou kůži, nebo poraněnou kůži. Nesmí přijít do styku se sliznicemi, zejména očí. Po každé manipulaci s náplastí omýt ruce mýdlem a teplou vodou. Nepoužívejte se zahřívací poduškou. Nepoužívejte alespoň jednu hodinu před koupáním a těsně po koupání.Uchovávejte mimo dosah a dohled dětí! V případě požití vyhledejte lékaře.

Uchovávání

Uchovávejte při teplotě do 25 st. C v původním vnitřním obalu, aby byl přípravek chráněn před vzdušnou vlhkostí. Neuchovávejte v chladničce, chraňte před mrazem.

Varování

Nepoužívat po uplynutí doby použitelnosti uvedené na obalu. Přípravek není určen pro děti do 6 let. Těhotné a kojící ženy používat po konzultaci s ošetřujícím lékařem.

Balení obsahuje 50 náplastí.

Informace o produktu

Výrobce: TÝM PRO FARMACII s.r.o.
Značka: CAPSICOLLE
Kód výrobku: 268331
Kód EAN: 2764679
Držitel rozhodnutí: TÝM PRO FARMACII s.r.o.

Recenze

Recenze CAPSICOLLE Kapsaicinová hřejivá náplast 12x18 cm 50 ks

Diskuze

Diskuze CAPSICOLLE Kapsaicinová hřejivá náplast 12x18 cm 50 ks

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám