Podrobné informace

Pečujte o své vaginální zdraví a nedovolte, aby vás navštívily kvasinky a bakterie. Idelyn – každodenní ochrana před vaginální infekcí.

Informace o produktu

Výrobce: WALMARK A.S.
Značka: IDELYN
Kód výrobku: 333841
Kód EAN: 8596024001069
Držitel rozhodnutí: WALMARK A.S.

Beliema Expert Intim Gel má kyselé pH odpovídající pH intimních ženských partií. Obsahuje antimikrobiální látku chlorhexidin, která zastavuje růst bakterií a kvasinek, které jsou častou příčinou infekcí. Přípravek slouží k aplikaci na pokožku pro každodenní intimní hygienu.

Jak účinkuje

 • Odstraňuje nepříjemné pocity jako svědění, podráždění a pálení či případné nežádoucí pachy, a tím dodává příjemný pocit svěžesti po celý den.
 • Pravidelná každodenní intimní hygiena a používání vhodných přípravků pomáhají udržovat přirozenou rovnováhu pH, přispívají k celkovému zdraví a správné funkci intimních částí těla a vaginální sliznice. Díky tomu výrazně snižuje opětovný výskyt zánětů a kvasinkových infekcí v intimních partiích.

Důvody, proč používat Beliema Expert Intim Gel 

 • Novinka v péči o vaginální zdraví.
 • Očišťuje a chrání pokožku intimních partií.
 • Antimikrobiální látka zastavuje růst bakterií a kvasinek.
 • Bezpečné pro těhotné i kojící ženy.
 • Nezpůsobuje nežádoucí podráždění.

Kdy a jak Beliema Expert Intim Gel používat

 • Jeho použití je také vhodné při zvýšeném riziku bakteriální a kvasinkové infekce (v posilovně, vířivce, bazénu, při delších výletech a služebních cestách).
 • Intim gel se doporučuje během menstruace nebo těhotenství a po porodu.
 • Vhodný v průběhu i po léčbě antibiotiky

Beliema Expert Intim Gel je určený k aplikaci na pokožku intimních partií a je doporučený pro pravidelnou péči a hygienu. Naneste dostatečné množství mycího gelu na vlhkou pokožku a po umytí dobře opláchněte. Aplikaci opakujte podle potřeby.

Beliema Expert Intim Gel obsahuje

Kyselinu hyaluronovou (pro lepší hydrataci), kyselinu mléčnou, kyselinu boritou (na obnovu pH na fyziologickou úroveň), vitaminy E a B5 ve formě provitaminu, výtažek z aloe vera, který je známý svými zklidňujícími účinky a zároveň potlačuje pocit svědění. Přípravek navíc obsahuje komplex α-oligoglukanů BioEcolia®, speciální ochrannou prebiotickou složku, která pomáhá obnovit přirozenou mikroflóru pokožky nejenom v intimních partiích. Přípravek má jemnou přirozenou vůni.

Důležité upozornění

Neužívat vnitřně! Nevhodné pro děti do 3 let. Nepoužívat po peelingu nebo na podrážděnou pokožku. Ukládat mimo dosah dětí! Používejte pouze k určenému účelu. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě 5 – 25 °C. Chraňte před mrazem. Při zasažení očí ihned důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc.

Idelyn Trio

Lékárna.cz doporučuje

Vaginální tablety, intimní krém a intimní gel Beliema - Komlexní řada 3 produktů vhodných při bakteriální i kvasinkové vaginální infekci.

 

Recenze (45)

Recenze produktu Walmark IDELYN Beliema Expert Intim gel 200 ml

Recenze od 45 uživatelů s celkovým hodnocením 96 %.

Přidat recenzi produktu

(3) (4)

100 %

vynikající, nepoužívám už jiný

(4) (3)

20 %

gel byl otevřený a vyteklí

(4) (4)

100 %

(4) (3)

100 %

(3) (4)

100 %

(3) (6)

60 %

(3) (4)

80 %

(3) (4)

100 %

(4) (3)

100 %

Tento produkt doporucuji vsem,jsem naprosto spokojena.

 • Výborná kvalita za rozumnou cenu.

(5) (2)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu Walmark IDELYN Beliema Expert Intim gel 200 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze