Úvodní strana Zdraví a léky Volně prodejné léky Léky na bolest Léky na bolest hlavy

IBUPROFEN AL 400 mg 100 tablet

Léčivý přípravek
Kód výrobku: 455730

Tlumí mírnou až středně silnou bolest hlavy, včetně migrény, bolest zubů, bolest zad, pooperační bolest, menstruační bolest, snižuje horečku a pod.

Více informací

Skladem

Dnes odešleme, zítra u vás.

Dnes odešleme, zítra u vás.

Běžná cena: 159 Kč
139 Kč (1,39 Kč/kapsle)
Ušetříte: 13 % (20 Kč)
Rozdáváme odměny za vánoční nákupy.

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

IBUPROFEN AL 400 mg 100 tablet

Ibuprofen AL 400 se bez porady s lékařem smí užívat při:

  • mírné až středně silné bolesti, např. bolesti hlavy včetně migrény, bolesti zad, zubů, pooperační bolesti, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění
  • horečce
  • bolestivých otocích a zánětech po poranění, jako je např. pohmoždění nebo podvrtnutí Ibuprofen AL 400 se pouze po poradě s lékařem smí užívat při:
  • akutním zánětu kloubů (akutní artritida), včetně záchvatů dny
  • chronickém zánětu kloubů (chronická artritida), obzvláště při revmatoidní artritidě
  • ankylozující spondylitidě (Bechtěrevova choroba) a jiných zánětlivých revmatických onemocněních páteře
  • degenerativních onemocněních kloubů a páteře (osteoartróza a spondyloartróza) provázených bolestí
  • revmatismu měkkých tkání (mimokloubní revmatismus)

Léková forma

Bílé, kulaté, bikonvexní potahované tablety.

Léčivá látka a její množství

Léčivou látkou přípravku Ibuprofen AL 400 je ibuprofenum 400 mg v 1 potahované tabletě.

Jak užívat

Vždy užívejte přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Pokud Vám lékař nepředepsal užívat přípravek jinak, dodržujte pokyny uvedené níže, aby léčba přípravkem Ibuprofen AL 400 byla účinná a bezpečná.

Přípravek Ibuprofen AL 400 s jídlem a pitím Tablety se užívají celé, nerozkousané a zapijí se dostatečným množstvím tekutiny. Není vhodné užívat ibuprofen na lačný žaludek.

V případě zvýšené citlivosti žaludku se doporučuje užívat ibuprofen s jídlem. Během léčby ibuprofenem byste neměl(a) pít alkoholické nápoje, jelikož může dojít k zesílení nežádoucích účinků, především těch, které postihují trávicí ústrojí a centrální nervový systém.

Na co si dát pozor

Přečtěte si pozorně příbalovou informaci, která je součástí každého balení.

Ibuprofen AL 400 není určen dětem do 12 let věku.

Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí. Uchovávejte při teplotě do 25°C, v původním obalu, aby byl přípravek chráněn před světlem.

Obsah balení

Balení obsahuje 100 tablet.

Nežádoucí účinky

Podobně jako všechny léky, může mít i tento přípravek nežádoucí účinky, které se ale nemusí vyskytnout u každého - nežádoucí účinky najdete v příbalovém letáku.

Nežádoucí účinky můžete hlásit přímo na adresu:

Státní ústav pro kontrolu léčiv

Šrobárova 48

100 41 Praha 10

webové stránky: http://www.sukl.cz/nahlasit-nezadouci-ucinek

Registrovaný léčivý přípravek, pozorně čtěte příbalovou informaci.

Informace o produktu

Výrobce: ALIUD PHARMA GMBH & CO.KG., LAICHINGEN
Značka: IBUPROFEN AL
Kód výrobku: 455730
Kód EAN: 4024773051119
Kód SÚKL: 0241993
ATC skupina: Ibuprofen
Cesta podání: Podání pod jazyk
Držitel rozhodnutí: ALIUD PHARMA GMBH & CO.KG., LAICHINGEN

Oznámit nežádoucí účinky

Recenze

IBUPROFEN AL 400 mg 100 tablet

Diskuze

IBUPROFEN AL 400 mg 100 tablet

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka